Atpakaļ pie jaunumu saraksta

Sailun ziemas riepas iegūst prestižo TÜV SÜD sertifikātu

Sailun ziemas riepas iegūst prestižo TÜV SÜD sertifikātu

Pirmo reizi vēsturē Ķīnā ražotām ziemas riepām piešķirts Vācijas TÜV SÜD sertifikāts. Tagad jaunās Sailun Ice Blazer ziemas riepas var lepoties ar kvalitātes sertifikātu.

Jaunās Sailun Ziemas riepas iegūst TÜV SÜD kvalitātes zīmi

Esam rokas stiepiena attālumā no ziemas sezonas un laika, kad visiem jāsāk domāt par jaunām ziemas riepām savam auto. Tāpēc vēlamies Tevi informēt par lieliskiem jaunumiem no Sailun jaunā ziemas riepu modeļa Ice Blazer Alpine, ko iespējams iegādāties arī Riepas1.lv interneta veikalā.

TÜV SÜD ir Vacijā bāzēta pasaules vadošā neatkarīgo ekspertu organizācija, kas veic testēšanas un produktu sertifikācijas un ne tikai. Nesenajā riepu izstādē “The Tire Cologne”, kas norisinājās Ķelnē, pirmo reizi vēsturē organizācija piešķīra savu sertifikātu Ķīnā ražotām riepām. Sailun jaunās ziemas riepas šī gada testos ieguva īpaši labus rezutlātus, sasniedzot pat augstākus rādītājus par noteiktajiem kritērijiem, kādiem būtu jābūt sertificējamiem produktiem. 

Jaunais Sailun Ice Blazer Alpine


Sailun Ice Blazer Alpine ir jaunākais Sailun zīmola ziemas riepu modelis, kas ražots Eiropas ziemas laikapstākļiem. Tās ir ziemas riepas ar simetrisku protektora zīmējumu, kas nodrošina labu saķeri ar ceļu un sniedz drošību ziemas apstākļos. Sailun ziemas riepas ir augstas kvalitātes, ko tagad arī apliecina jauniegūtais kvalitātes sertifikāts, kā arī tām ir ļoti pievilcīga cena, kas atbilst klientu prasībām. 

Arī Riepas1.lv Sailun Ice Blazer Alpine ziemas riepas ir pieejamas dažādos izmēros ar R14 – R16 diametru. Pavisam drīz būs pieejami arī lielāka diametra izmēra riepas. 

Meklēt ziemas riepas

Saistītie raksti