Moto riepas

Motociklisti ir brīvi cilvēki, kuri ķer mirkli. Taču tas nenozīmē jelkādus kompromisus drošības un veiktspējas aspektos. Meklē savas jaunās motociklu riepas pie mums un izbaudi braucienu pilnā mērā!

Braukšanas stilam piemērotas riepas

Viens no galvenajiem parametriem, izvēloties riepas savam motociklam, ir braukšanas stils un ceļa apstākļi. Atrodi riepu komplektu, kas ir piemērots tieši Tavām vēlmēm un vajadzībām!!

Tavam motociklam piemērotākās riepas atradīsi pie Riepas1.lv!

Motociklu tipu ir daudz, bet vēl vairāk ir riepu, ar kurām tos aprīkot. Ņemot vērā, ka motociklu ar ceļu savieno tikai viens riepu pāris, ir svarīgi izvēlēties piemērotāko komplektu.

Motociklu riepu veidi: kādas ir to galvenās atšķirības?

Riepu konstrukcija (diagonālās un radiālās riepas)

Diagonālās konstrukcijas riepas (D)

Tiek ražotas, izmantojot neilona vai poliestera auduma auklu kārtas, kas savītas pamīšus. Šāda moto riepu izgatavošanas metode ir zināma jau sen, bet atsevišķos gadījumos šādas riepas joprojām tiek izmantotas. Tā ir laba izvēle tā dēvētajiem Custom bike tipa motocikliem, ar kuriem braucot, prioritāte ir nevis liels ātrums, bet gan augsta slodzes izturība un kravnesība, kas tiek nodrošināta ar cietām riepas sānu malām.

Radiālās riepas (R)

Radiālās moto riepas ir jaunākā riepu konstrukcijas tehnoloģija, kurā tiek izmantots dzelzs armatūras slānis, kas vīts perpendikulāri riepas rotācijas virzienam. Šī konstrukcija ļauj labāk novadīt karstumu, kas rodas, ar motociklu braucot ātri, turklāt elastīgākas sānu malas uzlabo saķeri un braukšanas komfortu.

Montāžas veids (bezkameru un kameru riepas)

Motociklu riepas pēc montāžas veida iedala bezkameru tipa riepās un kameru tipa riepās. Tas, kāda riepa derēs Tavam motociklam, atkarīgs no tam uzstādītajiem diskiem. Bezkameru tipa riepas ir paredzētas braukšanai lielā ātrumā un degvielas ekonomijai, bet kameru riepas labāk kalpos uz nelīdzeniem ceļiem.

Ņem vērā ražotāju ieteikumus!

Katram konkrētajam motocikla modelim ir ieteicamie riepu parametri, un tos nosaka spēkrata ražotājs. Ja Tavs motocikls ir aprīkots ar rūpnīcas diskiem, mēs iesākām izvēlēties tāda paša izmēra un modeļa riepas, ar kādām motocikls ticis aprīkots no ražotāja (vai tādām, kādas ražotājs rekomendē). Ņem vērā – ja uzstādīsi riepas, kuras no šiem parametriem būtiski atšķiras, ievērojami var samazināties motocikla vadāmība, drošība, komforts un ekonomija!

Moto riepas interneta veikalā Riepas1.lv atrast ir pavisam ērti, izmantojot meklēšanas filtru, bet, ja neesi drošs par to, kuras no tām pirkt, vaicā mūsu speciālistiem un saņem noderīgus padomus!


Meklēt moto riepas