MOTO RIEPAS

Motociklisti ir brīvi cilvēki, mēs ķeram mirkli! Bet saķerei ir jābūt! Meklē labas motociklu riepas šeit! ;-)

Braukšanas stilam piemērotas riepas

Viens no noteicošajiem apsvērumiem, izvēloties riepas savam motociklam, ir braukšanas stils un ceļa apstākļi. Atrodi riepu komplektu, kurš ir piemērots tieši Tavam braukšanas stilam!

Tavam motociklam piemērotākās riepas pie Riepas1.lv!

Motociklu tipu ir daudz, bet vēl vairāk ir riepu, ar kurām tos aprīkot. Tā kā motociklu ar ceļu savieno tikai viens riepu pāris, ir svarīgi izvēlēties piemērotāko komplektu.

Motociklu riepu veidi un galvenās atšķirības

Pēc riepu konstrukcijas

Diagonālās konstrukcijas riepas (D)

Šīs riepas tiek ražotas, izmantojot neilona vai poliestera auduma auklu kārtas, kas savītas pamīšus. Šāda moto riepu izgatavošanas metode ir sena, taču, atsevišķos pielietojumos, šādas riepas joprojām tiek izmantotas. Šīs riepas ir laba izvēle priekš "custom bike" tipa motocikliem, kur nav tik svarīgs liels ātrums, bet augsta slodzes izturība un kravnesība, pateicoties cietām riepas sānu malām.

Radiālās riepas (R)

Radiālās moto riepas ir jaunākā riepu konstrukcijas tehnoloģija, kurā tiek izmantots dzelzs armatūras slānis, kas vīts perpendikulāri riepas rotācijas virzienam. Šī konstrukcija ļauj labāk novadīt karstumu, kas rodas riepā pie lieliem ātrumiem, savukārt elastīgākas sānu malas uzlabo saķeri, kā arī braukšanas komfortu.

Pēc montāžas tipa

Motociklu riepas pēc montāžas veida iedala bezkameru tipa riepās un kameru tipa riepās. Tas, kāda riepa derēs Tavam motociklam ir atkarīgs no tam uzstādītajiem diskiem. Bezkameru tipa riepas ir paredzētas lieliem ātrumiem un degvielas ekonomijai, savukārt kameru riepas piemērotas nelīdzeniem ceļiem.

Ražotāju ieteikumi

Katram konkrētajam motocikla modelim ir ražotāja noteikti ieteicamie riepu parametri, pēc kuriem vadīties optimālai riepu izvēlei. Ja Tavs motocikls ir aprīkots ar rūpnīcas diskiem, iesākām izvēlēties tāda paša izmēra un modeļa riepas ar kādām motocikls ticis aprīkots no ražotāja vai tādām, kādas ražotājs rekomendē. Iegaumē, ka, ja uzstādīsi riepas, kuras no šiem parametriem būtiski atšķirsies, motocikla vadāmība, drošība, komforts un ekonomija var tikt nopietni samazināta!

Ja neesi pārliecināts par to, kādas motocikla riepas iegādāties, vaicā mūsu speciālistiem un saņem profesionālu konsultāciju!


Meklēt moto riepas