Riepas, vieglmetāla diski un riepu montāža visā Latvijā

Kāpēc izvēlēties Riepas1 internetveikalu?

Online konsultācijas
Palīdzēsim Tev izdarīt pareizo izvēli
247/

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Pasūtījumiem virs 150 EUR
Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā
14 dienu atgriešanas politika
Lai pasūtījumu atgrieztu, Tev nekas nav jāpaskaidro

Riepas1 zīmoli

Rūpīgi atlasīti un piemēroti Latvijas ceļa apstākļiem

Uzzināt vairāk

Riepas1.lv jaunumi

Riepas1.lv – labākais partneris riepu izvēlē 

Riepas1.lv ir riepu un disku internetveikals ar visplašāko riepu klāstu un vairākiem riepu servisiem–­veikaliem Rīgā, Ventspilī un Daugavpilī! Pie mums Tevi sagaida iespaidīgs riepu un disku sortiments, pārbaudīta kvalitāte un profesionāli darbinieki.

Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Pasūtījumiem virs 150 EUR
Tavu pasūtījumu piegādāsim vienas līdz triju darba dienu laikā jebkur Latvijā.
Iespaidīgs preču klāsts
Mūsu noliktavā Latvijā glabājas vairāki simti tūkstošu riepu un pāris desmiti tūkstošu disku.
14 dienu atgriešanas politika
Ja mainās vēlmes vai apstākļi, 14 dienu laikā riepas vari atgriezt, neko nepaskaidrojot.


Ko piedāvā Riepas1.lv? 

Mūsu internetveikalā Tu atradīsi divas lielas preču grupas – riepas automašīnām un citiem transportlīdzekļiem, kā arī vieglmetāla auto diskus. Abām preču grupām izveidots ērts meklēšanas filtrs, lai ikviens klients ātri un ērti varētu atrast sev nepieciešamo par visizdevīgāko cenu.

Galvenās priekšrocības, kuras piedāvājam saviem klientiem:  
 • Ērtības – pie mums vienuviet pieejamas ne tikai riepas un diski, bet arī ērts meklēšanas filtrs, lai Tu uzreiz atrastu konkrētam auto atbilstošu aprīkojumu;. 
 • Kvalitāte – piedāvājam kvalitatīvu un pārbaudītu preču sortimentu, turklāt rūpīgi atlasām pieejamos zīmolus; 
 • Vienkāršība – Tev atliek vien izvēlēties starp riepu piegādi uz mājām, garāžu vai citu Tev ērtu vietu, vai arī saņemt tās Riepas1 vai kādā no mūsu sadarbības partneru servisiem; 
 • Piemēroti glabāšanas apstākļi – visas riepas, kuras pārdodam, tiek glabātas optimālos apstākļos, kā arī tiek nodrošināta to nepārtraukta rotācija, līdz ar to riepas glabāšanā ir pavadījušas mazāko iespējamo laiku.


Kā iegādāties nepieciešamo Riepas1.lv internetveikalā? 

Lai nopirktu riepas mūsu internetā, Tev jāveic vien pāris vienkārši soļi:  
 1. Atver Riepas1.lv sākumlapu, kuras centrā redzams meklētājs. 
 2. Izvēlies, kā meklēsi riepas – pēc izmēra vai automašīnas markas; 
 3. Attiecīgajos lodziņos atlasi meklēšanas parametrus; 
 4. Nospied pogu “Meklēt” un aplūko atlasīto riepu vai disku sarakstu; 
 5. Rezultātu saraksta kreisajā pusē izvēlies detalizētākus parametrus, lai preces atlasītu vēl precīzāk;  
 6. Ievieto preces grozā un izvēlies – turpināt iepirkties vai aplūkot grozu; 
 7. Ja groza saturs Tevi apmierina, pārbaudi pērkamo riepu skaitu, nospied uz pogas “Tālāk” un seko norādēm, lai pabeigtu pirkumu!


Riepas1.lv vērtības 

Zīmoli – Mēs piedāvājam vairāk nekā 50 pasaulē iecienītu ražotāju riepas un diskus. Zīmolu klāstu rūpīgi izvēlamies, balstoties uz nozares ekspertu atsauksmēm un vērtējumiem, kā arī riepu testiem. 

Vienkāršība – Klātienē, izvēloties riepas, katrai no tām jāpieiet klāt, jānolasa marķējums, un pēc tam tās jāsalīdzina ar citām, lai atrastu optimālāko variantu. Internetā to iespējams izdarīt, nepieceļoties no dīvāna, ekrānā vienuviet redzot visus riepu parametrus, kā rezultātā pirkuma veikšana aizņem vien dažās minūtes. 

Ērtības – Pie mums Tev atliek vien izvēlēties riepas, norādīt, kurš Riepas1 riepu serviss (vai kāds no mūsu sadarbības partneru servisiem) ir Tev tuvākais, un ierasties izvēlētajā laikā – pārējo paveiks speciālisti. Protams, riepas varam piegādāt arī līdz Tavām mājām, garāžai, darba vietai vai citai ēkai. 

Sortiments – Mūsu noliktavā Latvijā pieejami aptuveni 300 000 riepu un 20 000 disku, turklāt klāsts regulāri tiek papildināts, ievērojot preču rotāciju. Tiešsaistē viss klāsts ir vien pāris datorpeles klikšķu attālumā. 

Palīdzība – Ja nepieciešams padoms vai radies kāds specifisks jautājums, mūsu speciālisti piedāvā konsultācijas gan tiešsaistē (čata funkcijā tepat, mājaslapā), gan pa tālruni (28392783). Protams, vari ar mums sazināties arī ar e-pasta palīdzību, rakstot uz e-pasta adresi info@riepas1.lv.


NEŠAUBIES – IEGĀDE INTERNETĀ IR ĀTRA, DROŠA UN ĒRTA

Mūsu noliktava ir 50 000 kvadrātmetrus plaša – tas ir vairāk nekā trīs futbola laukumi! Var paiet visa diena, lai šādu teritoriju izstaigātu, izpētītu vēlamās riepas un salīdzinātu piedāvājumu. Tiešsaistē salīdzināt vari uzreiz daudzas riepas un izvēlēties tās, kas tavām vajadzībām atbilst visprecīzāk. Tādējādi Tu vari atrast piemērotākās riepas par vislabāko cenu, netērējot daudz laika.

Kā notiek riepu un disku piegāde? 

Tavām ērtībām ir pieejami trīs piegādes varianti. 
 • Bezmaksas piegāde visā Latvijā (pasūtījumiem virs 150 EUR) –  piegādāsim riepas bez maksas visā Latvijas teritorijā 1-3 darba dienu laikā. Kurjers veiks piegādi darba dienās laikā no 8:00 līdz 18:00, iepriekš brīdinot par piegādes dienu un precīzu laiku;  
 • Montāža servisā – ja vēlies montēt riepas mūsu servisā vai sadarbības partneru servisos, tās Tevi jau gaidīs tur, izvēlētajā servisā Rīgā, Ventspilī vai Daugavpilī;
 • Izņemšana noliktavā - ja vēlies pats ierasties un izņemt riepas/diskus mūsu noliktavā Maskavas ielā 462 k-4 Rīgā, tad vari to darīt jau nākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas.