Riepas un lietie diski, riepu montāža Rīgā un visā Latvijā

Kāpēc izvēlēties Riepas1.lv?

Online konsultācijas
Palīdzēsim Tev izdarīt izdevīgāko izvēli
247/

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā
14 dienu atgriešanas politika
Tev nekas nav jāpaskaidro!

Riepas1 zīmoli

Rūpīgi atlasīti un piemēroti Latvijas ceļa apstākļiem

Uzzināt vairāk

Riepas1.lv jaunumi

Riepas1.lv – labākais partneris riepu izvēlē 

Riepas1.lv ir tiešsaistes riepu lielveikals ar visplašāko riepu klāstu un vairākiem riepu servisiem–­veikaliem Rīgā, Ventspilī un Daugavpilī! Iespaidīgs riepu un disku klāsts, pārbaudīta kvalitāte un profesionāli darbinieki.

Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Vienas līdz divu darba dienu laikā izvēlētās riepas tiks piegādātas jebkur Latvijā.
Iespaidīgs preču klāsts
Noliktavā Latvijā glabājas vairāki simti tūkstošu riepu un pāris desmiti tūkstošu disku!
14 dienu atgriešanas politika
Ja mainās apstākļi vai vēlmes, 14 dienu laikā riepas var atgriezt, neko nepaskaidrojot.


Ko piedāvā Riepas1.lv? 

Riepas1.lv interneta veikals piedāvā divas lielas preču grupas – auto riepas un auto diskus. Abām preču grupām izveidots ērts meklētājs, lai ikviens klients ātri un bez liekām darbībām varētu atrast sev nepieciešamo par vislabāko cenu.

Galvenās priekšrocības: 
 • Ērtības – vienā interneta riepu lielveikalā vari izvēlēties no liela klāsta riepas un diskus tieši sev! Tas viss – pāris klikšķu attālumā. 
 • Kvalitāte – Riepas1.lv piedāvā kvalitatīvu un pārbaudītu preču sortimentu. 
 • Vienkāršība – Tev atliek tikai izvēlēties – riepas tiks vai nu atvestas, izmantojot pieejamās piegādes iespējas, vai arī uzmontētas Tavai automašīnas Riepas1.lv vai kādā no sadarbības partneru servisiem. 
 • Piemēroti glabāšanas apstākļi – visas Riepas.lv1 riepas tiek glabātas optimālos apstākļos, kā arī – tiek nodrošināta to nepārtraukta rotācija, līdz ar to tās glabāšanā ir pavadījušas mazāko iespējamo laiku.


Riepas1.lv iegādes platforma 

Lai iegādātos riepas internetā, ir jāveic vien pāris vienkāršas darbības: 
 • Atver Riepas1.lv sākumlapu, kuras centrā redzams meklētājs. 
 • Izvēlies, kā meklēsi riepas – pēc izmēra vai pēc automašīnas markas, kā Tev ērtāk. 
 • Redzamajos lodziņos atlasi meklēšanas parametrus. 
 • Nospied pogu “Meklēt” un aplūko rezultātu sarakstu. 
 • Rezultātu saraksta kreisajā pusē izvēlies sīkākus parametrus, lai samazinātu rezultātu daudzumu un redzētu atbilstošākas preces. 
 • Ievieto izvēlētās preces grozā un izvēlies – turpināt iepirkties vai aplūkot grozu. 
 • Ja groza saturs Tevi apmierina, pārbaudi pērkamo riepu skaitu, nospied uz pogas “Tālāk” un seko norādēm, lai pabeigtu pirkumu!


Riepas1.lv vērtības 

Zīmoli – Riepas1.lv piedāvā vairāk nekā 50 pasaulē zināmāko ražotāju riepas un diskus. Visi ražotāji ir rūpīgi izvēlēti, balstoties uz profesionāļu atsauksmēm un vērtējumu. 

Vienkāršība – klātienē, izvēloties riepas, katrai ir jāpieiet klāt, jānolasa marķējums, un pēc tam jāmēģina salīdzināt ar citām. Tīmeklī to var izdarīt automātiski un vienā ekrānā redzēt visus daudzu riepu parametrus, līdz ar to īsto riepu izvēle aizņem vien dažās minūtes. 

Ērtības – Tev atliek vien izvēlēties riepas, norādīt servisu un ierasties izvēlētajā laikā – pārējo paveiks mūsu speciālisti! 

Sortiments – noliktavā Latvijā pieejami 300 000 riepu un 20 000 disku. Tiešsaistē viss klāsts ir vien pāris klikšķu attālumā. 

Palīdzība – ja nepieciešams padoms, mūsu speciālisti piedāvā gan konsultācijas tiešsaistē, gan pa tālruni.


NEŠAUBIES – IEGĀDE INTERNETĀ IR ĀTRA UN DROŠA

Riepas1.lv noliktava ir 25 000 kvadrātmetrus plaša. Var paiet visa diena, lai šādu teritoriju izstaigātu, izpētītu vēlamās riepas un salīdzinātu tās savā starpā. Tīmeklī salīdzināt var uzreiz daudzas riepas un izvēlēties tās, kas tavām vajadzībām atbilst visprecīzāk. Tā Tu vari atrast vislabākās riepas par vislabāko cenu, netērējot daudz laika.

Kā notiek piegāde? 

Tavām ērtībām ir pieejami divi riepu piegādes varianti. Izvēlies to, kas Tev der. 
 • Venipak piegāde – piegādāsim riepas bez maksas visā Latvijas teritorijā pāris dienu laikā. Kurjers to piegādās darba dienās laikā no 8.00 līdz 19.00, iepriekš brīdinot par piegādes dienu un laiku. 
 • Montāža servisā – ja vēlies montēt riepas mūsu servisā vai sadarbības partneru servisos, tās Tevi jau gaidīs izvēlētajā servisā Rīgā, Ventspilī vai Daugavpilī!