Auto riepas

Labākie riepu piedāvājumi ikviena vēlmēm un vajadzībām. Uzzini vairāk par riepām un atrodi tās ar mūsu ērto meklēšanas filtru vai konsultējies ar mums!

Riepu iegāde Riepas1 interneta veikalā – ērti, ātri un izdevīgi!

Laiks, kad riepu maiņa tika atlikta līdz pēdējām brīdim, jo trūka laiks vai līdzekļi, nu ir aiz muguras. Iegādājoties riepas internetā pie mums, Tevi sagaida plašākais riepu sortiments, profesionāls klientu serviss, zibenīga piegāde un vienmēr lieliskas cenas!

Klientu serviss, kuram vari uzticēties

Ja Tev radušās šaubas par konkrēto riepu piemērotību Tavam auto, sazinies ar mums. Mūsu speciālisti Tev palīdzēs ar profesionālu konsultāciju, lai atrastu tieši Tavam automobilim piemērotāko riepu komplektu.

67 000 111 info@riepas1.lv

Kā izvēlēties īstās riepas?

Kā jau droši vien zini, riepu klāsts ir ļoti plašs, un apjukt dažādo izmēru, protektoru un citu parametru daudzveidībā var visai ātri. Mēs, Riepas1 internetveikals, esam izveidojuši ērtu riepu meklēšanas rīku, ar kura palīdzību ātri vari atlasīt tieši tās riepas, kuras būs piemērotas Tavam automobilim.

1.

Izvēlies riepu veidu – vasaras, ziemas vai vissezonas;

2.

Ja esi kāda konkrēta riepu zīmola piekritējs, atzīmē to, un Tavā priekšā nonāks tikai konkrētā ražotāja modeļi. Ja esi atvērts citām opcijām, atstāj šo parametru neskartu;

3.

Atzīmē, ja vēlies riepas ar kādu no nestandarta īpašībām (piemēram, paaugstināta kravnesība, diska aizsargmala, RunFlat risinājums);

Vēl detalizētāk riepas vari klasificēt, atzīmējot kādu no šiem parametriem:

  • Riepu tips – piemēram, ziemas riepas var būt Eiropas tipa, Skandināvu tipa vai radžotas, vissezonas riepām iespējams atlasīt modeļus ar diska aizsargmalu, vasaras riepām – ar paaugstinātu veiktspēju vai tā dēvētās dubļu riepas, utt.;
  • Degvielas patēriņa un saķeres līmeņa indekss – attiecīgie parametri ir norādīti piecās klasēs, kurās A ir labākie un E – sliktākie rezultāti;
  • Trokšņu līmeņa parametri – tie ir uzrādīti ne tikai trīs klasēs (A līdz C), bet arī decibelos (dB), kur zemāks skaitlis nozīmē klusāku riepu.

Kur atrast riepu izmēru?

Uz riepas
Uz vadītāja durvju ailes

To, kāda izmēra riepas nepieciešamas Tavam auto, dažkārt vari noskaidrot vadītāja durvju pusē. Parasti uz šīs uzlīmes ir iekļauta arī informācija par to, kāds ir riepu izmērs dažādiem disku diametriem. Galvenais, kas Tev jāizdara – jāuzzina riepas izmērs, kas sastāv no trim lielumiem: platuma, augstuma un diska diametra, un tiek attēlots šādi: 205/55 R16.

Ko nozīmē riepu marķējums?

No 2021. gada maija ir spēkā Eiropas savienības regula, kas paredz jaunu riepu marķējumu. Uz visām riepām joprojām jābūt uzlīmei ar skaidrām piktogrammām par trīs galvenajiem parametriem. Degvielas patēriņa efektivitāte un saķere ar slapju ceļu tiek novērtēta skalā no A līdz E (A ir “augstākā klase” un E – “zemākā klase”). Tas gan uzreiz nenozīmē, ka E klases riepa noteikti ir slikta un ziemas apstākļiem nederīga vai patērē ievērojami vairāk degvielas.

Riepu kvalitāti un atbilstību Tavām vajadzībām var noteikt pēc sekojošiem parametriem, kuri noradīti pie katra riepu modeļa.

Degvielas patēriņš – norāda riepas rotācijas pretestību un degvielas ekonomijas līmeni. Iedala piecās klasēs; A klasei ir vismazākais degvielas patēriņš, bet E klasei – visaugstākais

Saķere – norāda riepas saķeri uz slapja ceļa seguma. Iedala piecās klasēs, no kurām A klasei ir augstākais saķeres līmenis, bet E klasei – zemākais

Trokšņa līmenis – norāda riepas skaļumu pie ātruma 80 km/h, ko mēra decibelos (dB) un trīs klasēs no A līdz C. Jo augstāks šis skaitlis, jo augstāks trokšņu līmenis. Augsts riepas trokšņu līmenis pasliktinās komforta līmeni auto salonā un vairos kopējo vides skaņas piesārņojumu.

Daudzveidīgas apmaksas iespējas Tavām ērtībām

Apmaksā pasūtījumu sev ērtākajā veidā – ar bankas karti, pārskaitījumu vai skaidrā naudā. Visi norēķinu veidi ir pieejami gan fiziskām, gan juridiskām personām.

Norēķinu karte

Skaidra nauda

Pārskaitījums

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Neatkarīgi no tā, kur riepas vēlies saņemt (savā mājoklī, garāžā vai pie biroja), pie tām tiksi 1-2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas, un šāds nosacījums ir spēkā visā Latvijā. Ja jaunas riepas gribēsi saņemt kādā no mūsu veikaliem–noliktavām, tiksi pie tām vēl ātrāk.

Pērc riepas internetā un pieraksties montāžai servisā

Ja reizē ar pasūtījumu vēlies saņemt arī riepu montāžu, nekādu problēmu – piegādes brīdī atzīmē tuvāko riepu montāžas servisu un vēlamo laiku. Pēc tam mēs Tevi jau pavisam drīz informēsim par pakalpojuma cenu un laiku, kad jāierodas un riepu nomaiņu. Jā, tas ir tieši tik vienkārši!

Kāpēc Riepas1 ir pareizā vieta, kur pirkt riepas?

Patiešām jaunas riepas

Riepas mūsu noliktavās glabājam piemērotos apstākļos, nodrošinot nepārtrauktu First – In, First – Out rotāciju. Lai gan pastāv uzskats, ka labas riepas, ja tās tiek pareizi uzglabātas, par jaunām var saukt pat piecus gadus pēc to ražošanas datuma, ikvienu riepu, kura neatrod īpašnieku 36 mēnešu laikā, mēs klasificējam ar atzīmi DOT un ražošanas gadu. Tas nozīmē, ka, iegādājoties riepas pie mums, vari būt drošs, ka tās būs svaigas un atbildīs visām ražotāja prasībām.

Rūpīgi izvēlēti zīmoli

Mums ir svarīga gan mūsu, gan mūsu sadarbības partneru reputācija, tādēļ zīmolus riepām, kuras pārdodam, izvēlamies īpaši rūpīgi. Ņemam vērā gan profesionāļu atsauksmes un vērtējumus, gan statistikas datus par mazākajiem brāķu apjomiem. Uzmanību, protams, pievēršam arī labākajai cenas un kvalitātes attiecībai un citiem svarīgiem faktoriem.

Plaša riepu izvēle

Mūsu noliktavās un veikalos atrodas vairāk nekā 300 000 riepu, un tās ir patiešām dažādas – sākot no ļoti izdevīgiem budžeta variantiem līdz superauto riepām. Populārākie riepu modeļi un izmēri ir pieejami vienmēr, kas nozīmē, ka vari tos saņemt uzreiz, bez gaidīšanas.

Garantija Tavam sirdsmieram

Mēs piedāvājam tikai oriģinālu riepu ražotāju zīmolu produkciju. Gadījumos, kad ar riepu atgadījusies kāda ķibele, Tu saņemsi gan mūsu, gan ražotāja garantijas atbalstu.


Meklēt riepas

Radies jautājums? Raksti vai zvani!

Vari būt drošs – mūsu speciālisti atbildēs uz visiem Taviem jautājumiem par riepām! Palīdzēsim piemeklēt riepas pēc auto markas, modeļa un citiem parametriem, lai Tu justos droši uz ceļa. Tāpat, protams, izstāstīsim visu par piegādes un apmaksas iespējām.

67 000 111 info@riepas1.lv