Auto riepas

Labākie riepu piedāvājumi katra vēlmēm. Uzzini vairāk par riepām šeit un meklē pats vai konsultējies ar mums!

Riepu iegāde Riepas1 interneta veikalā – ērti, ātri un izdevīgi!

Laiks, kad riepu maiņa tika atlikta līdz pēdējām brīdim laika vai līdzekļu trūkuma dēļ ir pagājis – iegādājoties riepas internetā pie mums, Tevi sagaida plašākais riepu sortiments, profesionāls klientu serviss, ātra piegāde un vienmēr labas cenas!

Profesionāls klientu serviss

Ja Tevi māc bažas par konkrētās riepas piemērotību Tavam auto, sazinies ar mums! Mūsu speciālisti sniegs profesionālu konsultāciju, lai atrastu tieši Tavam auto piemērotāko riepu komplektu!

67 000 111 info@riepas1.lv

Kā izvēlēties riepas?

1.

Riepu izvēle ir plaša un ir visai viegli apjukt dažādo izmēru, protektoru un citu parametru daudzveidībā. Mēs, Riepas1 internetveikals, Tev esam izveidojuši ērtu riepu meklēšanas rīku, ar kuru ātri iespējams atlasīt riepas, kuras būs piemērotas tieši Tavam automobilim.

2.

Izvēlies sezonu, kādai riepas ir nepieciešamas – vasaras, ziemas vai vissezonas;

3.

Ja esi kāda konkrēta riepu zīmola piekritējs, atzīmē to un Tev tiks piedāvāti tikai konkrētā ražotāja modeļi. Ja esi atvērts citām opcijām, atstāj šo izvēles parametru neskartu;

4.

Atzīmē, ja vēlies riepas ar nestandarta īpašībām, tādām kā paaugstinātu kravnesību, diska aizsargmalu vai RunFlat risinājumu;

Vari klasifiēt riepas vēl detalizētāk, atzīmējot arī šādus parametrus:

  • Riepas tips. Ziemas riepām - vai tās būs skandināvu vai radžotas, vissezonas riepām- vai tās būs ar diska aizsargmalu, vasaras riepām – vai tās būs paaugstinātas veiktspējas, dubļu utt.;
  • Degvielas patēriņa un saķeres līmeņa indekss. Šie parametri ir norādīti 7 klasēs, kurās A ir labākie un G - sliktākie rezultāti;
  • Trokšņu līmeņa parametri. Tie ir uzrādīti decibelos (dB), kur zemāks skaitlis nozīmē klusāku riepu.

Kur atrast riepu izmēru?

Uz riepas
Uz vadītāja durvju ailes

Dažkārt mēdz būt, ka šī informācija ir atrodama arī vadītāja durvju pusē. Parasti ir iekļauta arī informācija par to, kāds ir riepu izmērs dažādiem disku diametriem. Galvenais, kas Tev ir vajadzīgs- uzzināt riepas izmēru, kas sastāv no trim lielumiem: platuma, augstuma un diska diametra, piemēram, 205/55 R16.

Ko nozīmē riepu marķējums?

No 2012. gada 1. novembra ir spēkā vienotā Eiropas savienības regula par neradžotu riepu marķēšanu. Tātad uz visām riepām jābūt uzlīmei ar skaidrām piktogrammām par trīs galvenajiem parametriem. Parametri ir novērtēti skalā no A līdz G, kas nozīmē, ka A ir “augstākā klase” un G “zemākā klase”. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka G riepa ir slikta un ziemas apstākļiem nederīga. Skati zemāk apzīmējumus vai vairāk par to, kādu informāciju sniedz riepu marķējums, vari lasīt mūsu rakstā par riepu apzīmējumiem.

Riepu kvalitāti un atbilstību Jūsu vajadzībām var noteikt pēc sekojošiem parametriem, kuri noradīti pie katra riepu modeļa:

Degvielas patēriņš – uzrāda riepas rotācijas pretestību un degvielas ekonomijas līmeni. Iedala 7 klases - A klasei ir vismazākais degvielas patēriņš, G klasei - visaugstākais.

Saķere – uzrāda riepas saķeri uz slapja ceļa seguma. Izdala 7 klases no kurām A klasei ir augstākais saķeres līmenis, G klasei - zemākais.

Trokšņa līmenis – uzrāda riepas skaļumu pie ātruma 80 km/h, ko mēra decibelos (dB). Jo augstāks šis skaitlis, jo augstāks trokšņu līmenis. Augsts riepas trokšņu līmenis pasliktinās komforta līmeni auto salonā, kā arī vairos kopējo vides skaņas piesārņojumu.

Plašas apmaksas iespējas Tavām ērtībām

Apmaksā pasūtījumu sev ērtākajā veidā – ar bankas karti, pārskaitījumu vai skaidrā naudā. Bezskaidras naudas norēķini pieejami kā fiziskām, tā arī juridiskām personām.

Norēķinu karte

Skaidra nauda

Pārskaitījums

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Vai uz Tavām mājām vai biroju – mēs, Riepas1, nodrošinām bezmaksas riepu piegādi visā Latvijā 24h laikā, kā arī riepu saņemšanu 30 minūšu laikā pēc pasūtījuma veikšanas, ja izvēlaties saņemt riepas kādā no mūsu veikaliem - noliktavām.

Pērc riepas internetā un pieraksties montāžai servisā

Ja reizē ar pasūtījumu vēlies pieteikt riepu montāžu, piegādes brīdī atzīmē tuvāko Riepas1 partneru riepu montāžas servisu un mēs Tevi informēsim par pakalpojuma cenu un laiku, kad jāierodas un riepu maiņu.Tieši tik vienkārši!

Kāpēc izvēlēties Riepas1?

Tiešām jaunas riepas

Riepas mūsu noliktavās tiek glabātas piemērotos apstākļos un atrodas nepārtrauktā First – In, First - Out rotācijā. Lai arī pastāv uzskats, ka riepas, ja tās pareizi uzglabātas, par jaunā var saukt līdz pat 5 gadus no ražošanas datuma, ikvienu riepu, kura neatrod īpašnieku 36 mēnešu laikā, mēs klasificējam ar pazīmi DOT un ražošanas gadu. Tas nozīmē, ka pasūtot riepas pie Riepas1, vari būt drošs, ka tās būs svaigas un atbildīs visām ražotāja prasībām.

Rūpīgi izvēlēti zīmoli

Mums ir svarīga gan mūsu, gan mūsu sadarbības partneru reputācija, tāpēc zīmolus riepām, kuras pārdodam, izvēlamies rūpīgi. Ņemam vērā profesionāļu atsauksmes un vērtējumus, statistikas datus par mazākajiem brāķu apjomiem, labāko cenas un kvalitātes attiecību un citus svarīgus faktorus.

Plaša riepu izvēle

Mūsu noliktavās un veikalos atrodas vairāk kā 300 000 riepu - no lētas riepas līdz superauto riepai. Populārākie riepu modeļi un izmēri vienmēr ir pieejami, kas nozīmē, ka varat tos saņemt uzreiz, bez gaidīšanas!

Garantija sirdsmieram

Riepas1 piedāvā tikai oriģinālus riepu ražotāju zīmolu gadījumos, Tu saņemsiet kā mūsu, tā arī ražotāja garantijas atbalstu!


Meklēt riepas

Pasūti vai jautā arī pa telefonu

Atbildēsim uz visiem Taviem jautājumiem par riepām! Palīdzēsim piemeklēt Tavai automašīnai īstās, lai Tu justos droši uz ceļa. Tāpat, protams, izstāstīsim visu par piegādes un apmaksas iespējām. Zvani vai raksti mums

67 000 111 info@riepas1.lv