Kas ir oriģinālā aprīkojuma riepas?

Perfekta automašīnas un riepu saderība!

Pasaules vadošie riepu ražotāji, piemēram, Pirelli, Michelin un Yokohama, arvien vairāk izgatavo tieši konkrētam auto modelim paredzētas riepas. Tās tiek izstrādātas ciešā sadarbībā ar auto ražotājiem, lai izveidotu automašīnai ideāli atbilstošas riepas.

Šādas riepas tiek īpaši marķētas ar simboliem, kas apliecina saderību ar konkrēta ražotāja auto, obligāti ievērot norādīto auto marku!

Galvenās OEM riepu priekšrocības

Kontroles sistēmas, piemēram, ABS, EPC un TPMS, balstās uz oriģinālā aprīkojuma riepu parametriem. Tikai marķētas riepas var garantēt atbilstību automašīnas ražotāja prasībām, novēršot jebkādu iespējamu risku, kas saistīts ar elektronisko sistēmu nepareizu darbību.

Auto ražotāji nepārtraukti rada jaunus auto modeļus, lai tie iespējami precīzāk atbilstu braucēju vajadzībām. Kādam svarīgākais ir drošība, citam jauda, vēl citam – ērtības. OEM riepas ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu vislabāko sniegumu jebkādos apstākļos.

Pateicoties automašīnas un riepu saderībai, tiek panākta maksimāla drošība uz ceļa, augstākais iespējamais komforta līmenis un izcila veiktspēja. Ne velti, viss process no dizaina un prototipa izstrādes līdz ražošanas uzsākšanai ilgst aptuveni 3 gadus.


OEM riepu apzīmējumi, atbilstoši auto ražotājam