Par mums

Mūsu, Riepas1.lv komandas mērķis ir piedāvāt Tev vienkāršāko riepu iegādi internetā ar plašu, kvalitatīvu un pārbaudītu preču sortimentu!


Riepas1.lv savā komandā ir sapulcējis pieredzes bagātus un kompetentus speciālistus. Tas ļauj Riepas1.lv saviem klientiem piedāvāt riepas, kas ir glabātas piemērotos apstākļos, nodrošinot nepārtrauktu atlikumu rotāciju, lai iegādātās riepas vienmēr būtu “svaigas” un atstrādātā loģistikas ķēdīte tās spētu piegādāt darbadienās dažkārt pat ātrāk kā 24h laikā.

Klientu apkalpošanas centrs

Mūsu klientu apkalpošanas centra speciālisti palīdzēs Tev izvēlēties piemērotākās riepas, noformēt pasūtījumu un atbildēs uz visiem Tev interesējošajiem jautājumiem. Mūsu darba laiks ir darba dienās, taču brīvdienās var atstāt ziņu un mēs atbildēsim, tiklīdz būsim atkal darbā.


Veikals-Serviss Latgales ielā 462 k-4, Rīgā

Maskavas ielas Riepas1.lv servisā klienti var saņemt vairākus servisa pakalpojumus savai automašīnai. Zvani 67 704 061 un pieraksties pakalpojumiem. Tāpat šeit var izņemt Riepas1.lv internetveikalā pasūtītas riepas jau 30 minušu laika kopš pasūtījuma veikšanas! Un uzreiz uzmontēt tās mašīnai, ja iepriekš ir veikt pieraksts uz konkrētu laiku.

Auto veikals - serviss Stacijas ielā 60, Daugavpilī

Pirmais interneta veikala Riepas1.lv fiziskais veikals un serviss ārpus Rīgas - Daugavpilī, Stacijas ielā 60. Veikals ir ļoti labi zināms Daugavpilī un darbojas daudzus gadus. Sekojot līdzi izmaiņām tirgū, serviss pielāgojas šodienas klienta vajadzībām un interesēm. Jauns noformējums, kvalitatīvas konsultācijas, servisa pakalpojumi gan vieglajām, gan kravas automašīnām. Plašs riepu un disku sortiments, kā arī ērta un vienkārši saprotama mājaslapa, no kuras ir iespējams pasūtīt preci arī no veikala. 
 


Noliktava


Lepojamies ar plašu noliktavu, kur uz vietas ir gandrīz visas mūsu piedāvātās riepas un diski. Tā mēs varam nodrošināt Jūsu izvēlēto riepu un disku piegādi uz jebkuru vietu Latvijā 24 stundu laikā!

Mūsu noliktavā dienu un nakti, ziemu un vasaru ir riepu un disku uzglabāšanai piemērota temperatūra. Tas nozīmē, ka neviena prece mūsu noliktavā netiek bojāta nepareizas glabāšanas dēļ. Turklāt mēs piekopjam first-in, first-out politiku un tādējādi nodrošinām pastāvīgu preču rotāciju.

Mūsu noliktava

  • 25 000 m2 plaša
  • 300 000 riepu
  • 20 000 disku
  • 60 zīmolu
  • 24 h piegāde
Pārstāvētie zīmoli

Riepas1.lv piedāvā vairāk nekā 50 pasaules vadošo nozares zīmolu riepas un diskus. Šie zīmoli Riepas1.lv nav nonākuši nejauši — tie ir rūpīgi atlasīti un izvēlēti, balstoties uz profesionāļu atsauksmēm un vērtējumu, kā arī statistikas datiem, piemēram, mazākais brāķa apjoms, labākā cenas un kvalitātes attiecība.

Kāpēc izvēlēties Riepas1.lv?


Agrāk bija trīs iemesli atlikt riepu iegādi – tas bija laikietilpīgi, apgrūtinoši un dārgi. Kopš Latvijā darbojamies mēs – Riepas1.lv interneta lielveikals – riepu iegāde ir ērta, ātra un vienkārša! Kāpēc Riepas1.lv ir pirmā izvēle, pērkot riepas:

Vienkārša riepu iegāde

Vai vēlaties nedomāt par riepām, bet braukt ar tām? Izvēlieties riepas, pasakiet, kurā servisā vēlaties tās montēt, un pārējais jau ir speciālistu ziņā.

Plašs preču sortiments

Riepas1.lv piedāvā vairāk nekā 300 000 riepu un 20 000 veidu diskus, kas ir pieejami mūsu noliktavā tepat uz vietas Latvijā.

Rūpīgi izvēlēti zīmoli

Mēs rūpīgi izvēlamies zīmolus. Viens no pamatnoteikumiem — kvalitāte un pozitīvas ekspertu atsauksmes.

Palīdzība riepu izvēlē

Mēs Jums palīdzēsim izvēlēties Jūsu auto atbilstošākās riepas. Kā? Sazinieties ar mūsu klientu servisu, lai saņemtu profesionālu konsultāciju.

Ātrums, serviss un profesionalitāte

Esam izveidojuši sistēmu, kas mums ļauj pasūtījumu līdz klientam nogādāt 24 h laikā vai pat ātrāk. Mūsu komandas profesionāļi un augstie darba standarti nodrošina ātru piegādi un kompetentas konsultācijas.

Riepas1.lv - Tavs interneta riepu lielveikals!