SAILUN

SAILUN ICE BLAZER Alpine

  • Ziemas
  • Budžeta klase
1
52.90 43.50 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 67 000 111
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols SAILUN
Protektors
Sezona
Riepas tips
Transporta tips
Citas īpašības
Riepas vecums
Riepas stāvoklis
Produkta klase
EU marķējums:
  • E
  • C
  • 71

Uzlabota bremzēšana un aizsardzība pret akvaplanēšanu V-tipa virzienveida protektora raksts samazina akvaplanēšanas iespēju, kā arī uzlabo bremzēšanu un vilci sniegā.

Maksimāla veiktspēja sniegā un slapjumā Atšķirīgs protektora bloka rindu dizains un lielas sānu rievas kopā ar lamelēm nodrošina izcilu veiktspēju sniegā un uz slapja ceļa seguma.

Zems trokšņa līmenis un vienmērīgs nodilums Šāds izkārtojums efektīvi samazina riepas radīto troksni un slāpē vibrācijas, vienlaikus neļaujot riepai nodilt nevienmērīgi.

Lieliska vadāmība Ice Blazer Alpine protektora dizains ir izstrādāts tā, lai riepa precīzi reaģētu uz ikvienu stūres pagriezienu, līdz ar to sniedzot automašīnas vadītājam izcilu braukšanas komfortu.

Optimāls saķeres un rites pretestības balanss 100% silīcija tehnoloģija vienlaikus palīdz uzlabot saķeri un samazina rites pretestību. Vienlaikus tas arī nodrošina vienmērīgu nodiluma veidošanos.

Elastība aukstā laikā Pateicoties īpašajam gumijas maisījumam, riepa saglabājas optimāli mīksta arī ļoti zemā temperatūrā.

Sailun Ice Blazer Alpine ir pirmās riepas Ķīnā ražotās riepas, kas ieguvušas Vācijas kvalitātes zīmi - TÜV sertifikāciju

Kas ir TÜV kvalitātes zīme?

TÜV (Technischer Überwachungsverein) ir neatkarīga Vācijas testēšanas un sertifikācijas organizācija, kas darbojas jau vairāk, nekā 150 gadus. Uzņēmumam ir >1000 pārstāvniecību visā pasaulē.

Sertifikācija apliecina, ka produkts atbilst augstajiem TÜV kvalitātes standartiem, kā arī to, ka tas ir lietotājiem drošs.

Testējot riepas, tās tiek salīdzinātas kā ar pašas organizācijas noteiktiem kritērijiem, tā ar konkurentu produkciju vairākās kategorijās: paātrinājums, spēja pretoties akvaplanēšanai, veiktspēja un bremzēšana uz dažādiem ceļa segumiem, trokšņa līmenis u.c.