Atpakaļ pie jaunumu saraksta

TOP 6: ziemas riepas sniegam 2020. gada sezonā

TOP 6: ziemas riepas sniegam 2020. gada sezonā

Lai piesniguši ceļi nepārsteigtu, auto nepieciešamas atbilstošas riepas, uzzini, kuri riepu modeļi ir labākie izbraucieniem sniegā!

Bridgestone Blizzak WS80 

Foto: Riepas1.lv 

Ielūkojoties vairākos ziemas riepu topos, to augšgalā iespējams redzēt tieši Briggestone Blizzak mīkstā sastāva ziemas riepas. Un ne velti – tās izceļas ar uzlabotu saķeri gan uz slapja, gan piesniguša un apledojuša ceļa, un tās ir piemērotas ne vien pasažieru, bet arī apvidus automašīnām. To sastāvs, protektora zīmējums un dziļās, smalkās lameles Bridgestone Blizzak riepas padara perfekti piemērotas ziemeļvalstu apstākļiem.

Pirelli Sottozero 3 


Foto: Riepas1.lv 

Šīs ir Premium klases riepas, kas bieži tiek izmantotas arī kā standarta aprīkojums Premium klases automašīnām. Pirelli Sottozero 3 riepas ieņēmušas TOP 6 pozīcijas "Auto Bild Allrad", "Sport Auto" un vairāku citu autoritatīvu testētāju rīkotos testos. Platas rievas, bultveida protektors un augsts lameļu blīvums nodrošina lielisku kontroli un saķeri uz sniegotiem ceļiem, savukārt īpaša 3D lameļu tehnoloģija un gumijas sastāvs uzlabo vadāmību arī uz sausa ceļa. 

Goodyear Ultra Grip Ice 2


Foto: Riepas1.lv 
 
Ja ziemas mēnešos nākas pārvietoties pa ceļiem, ko klāj dziļš sniegs, Goodyear Ultra Grip Ice 2 riepas, pateicoties atvērtajām sānu rievām un zāģveida plecu blokiem, ir pareizā izvēle. Aktīvie bloku iegriezumi, ActiveGrip tehnoloģija un kriogēna adaptīvais sastāvs palīdz automašīnu vadīt uz ledus, un to novērtējuši arī vairāki riepu testētāji – 2017. gadā "Teknikens Värld" un "Aftonbladet Bil" šīs riepas ierindojušas 1. vietā! 

Michelin X-Ice Xi3 


Foto: Riepas1.lv 

Vēlies augstvērtīgas riepas sniegam, kas kalpos vairāku sezonu garumā? Tādā gadījumā lieti noderēs Michelin X-Ice Xi3 riepas, kas, kā norādīts ražotāja mājaslapā, kalpo 40000 jūdzes jeb vairāk nekā 64000 kilometrus, pateicoties MaxTouch konstrukcijai (tās iespaidā tiek nodrošināts lēnāks un vienmērīgāks riepu nodilums). Total Performance tehnoloģija savukārt ļauj parūpēties gan par vidi, gan maciņu, jo ar tās palīdzību tiek samazināts degvielas patēriņš, kā arī nodrošināta lieliska saķere. Lieki piebilst, ka arī šīs riepas nu jau vairāku gadu garumā ieņēmušas godalgotas vietas neskaitāmos riepu testos. 

Dunlop SP Winter Sport 5 


Foto: Riepas1.lv  

2017. gada sezonā testētājs "ADAC" tieši šim riepu modelim savā topā atvēlēja 1. vietu, un iemesli tam ir vairāki. Pateicoties unikālajām slīpajām centrālajām rievām un daudziem protektora blokiem, tiek nodrošināta lieliska saķere arī uz slidena un piesniguša ceļu seguma, bet dziļās protektora rievas pasargā no akvaplanēšanas riska. Uzteicama ir arī šo riepu “prasme” vienmērīgi sadalīt svaru, kā rezultātā tiek samazināta rites pretestība un degvielas patēriņš. 


Yokohama W.drive V905 


 Foto: Riepas1.lv 

Šīs biznesa klases riepas ir paredzētas apvidus automašīnām, nelieliem sedaniem un vidējas litrāžas auto, un tās nodrošina gan stabilu un drošu vadāmību sniegotos ceļos, gan efektīvu bremzēšanu un samazinātu degvielas patēriņu. Apelsīnu mizu eļļa un Silica komponents nodrošina, ka riepas ir plastiskākas arī zemākā temperatūrā, tādējādi padarot tās drošākas. 
Gan šajā rakstā minētās, gan daudzas citas jaunas ziemas riepas meklē mūsu internetveikalā – Riepas1.lv garantē ērtu iegādi, augstu kvalitāti un zemas cenas!

Saistītie raksti