Atpakaļ pie jaunumu saraksta

Riepas1.lv sadarbībā ar Pirelli rīko Facebook grandiozu fotokonkursu

Riepas1.lv sadarbībā ar Pirelli rīko Facebook grandiozu fotokonkursu

Riepu interneta veikals www.riepas1.lv sadarbībā ar Pirelli rīko Facebook grandiozu fotokonkursu Latvijas sievietēm. Konkursa dalībnieces varēs iegūt reto Pirelli kalendāru, kuru nav iespējams nopirkt

Piedalies konkursā un kļūsti par ekskluzīva Pirelli kalendāra īpašnieci. Foto jābūt ieturētam šī kalendāra jaunajā antiglamūra koncepcijā, kuras uzmanības centrā ir dabīgais skaistums. 

Par Pirelli kalendāru sapņo visi. Šis retais izdevums ar laiku paliek arvien dārgāks. Atšķirībā no citiem kalendāriem, ar šo mēs nevis skaitām dienas, bet gluži otrādi, aizmirstām par laiku, pārslēdzoties no pārejošā uz mūžīgo. Šo kalendāru nav iespējams nopirkt nevienā veikalā. Viņu publicē ierobežotā tirāžā un nosūta kino zvaigznēm, politiķiem un citām slavenībām. To momentā izķer kolekcionāri visā pasaulē. Kalendāru veido pasaules labākie fotogrāfi.

Kas jādara, lai saņemtu Pirelli kalendāru?

1. Liec šim rakstam “Patīk” un paraksties lapai Riepas1.lv Facebook.

2. Ievieto savu konkursa foto komentāros zem šī raksta un personīgajā ziņu plūsmā. Palūdz draugus nobalsot par savu foto lapā Riepas1.lv.

Uzvarētāju, kura foto komentāros saņems visvairāk atzīmju “Patīk”, mēs paziņosim 5 septembrī Facebook lapā Riepas1.lv.


Skaistums bez kailuma, grima un fotošopa

Pirelli kalendārs iznāk kopš 1964 gada. Līdz pērnajam gadam kalendāru veidoja slavenu modeļu kailfoto. Taču 2016. gadā kompānija atteicās no iepriekšējās koncepcijas un laida klajā nevis kalendāru ar kailām modelēm, bet ar ietekmīgām mūsdienu sievietēm, kuru vidū bija Natālija Vodjanova, komiķe Emija Šūmera un dziedātāja Patija Smita. Fotografiju autore - slavenā Ennija Leibovica.

Pirelli 2017 kalendārs arī ir veidots jaunās koncepcijas ietvaros. Šī ir oda individualitātei, jutekliskumam un drosmei būt pašam. Pēc kulta fotogrāfa Pītera Lindberga vārdiem, kurš ir uzņēmis šim izdevumam vairāku paaudžu Holivudas aktrises, viņš centās notvert daudz vairāk nekā perfektu ķermeni - sieviešu emocijas kadrā, tās atklāj daudz vairāk, nekā apģērba trūkums. Par fotogrāfiju varonēm kļuva Nikola Kidmena, Uma Tūrmane, Penelope Krūza, Keita Vinsleta, Lea Seidū, Džessika Česteina, Runi Mara, Helēna Mirena, Džuliana Mūra, Lupita Niongo, Alīsija Vikandere, Robina Raita, Dzjana Dzidzjui.Saistītie raksti