Atpakaļ pie jaunumu saraksta

Pircēju iecienītākie vasaras riepu zīmoli šajā pavasarī

Pircēju iecienītākie vasaras riepu zīmoli šajā pavasarī

Auto īpašniekiem ir iespēja iegādāties dažādu ražotāju vasaras riepas. Daudzas no tām ir kvalitatīvas un cenas ziņā pieejamas, taču ir zīmoli, kuri izceļas citu vidū, iekarojot autobraucēju sirdis.

Pircēju iecienītākie vasaras riepu zīmoli šajā pavasarī

Iestājoties marta mēnesim, ziemas riepas oficiāli var likt malā. Tas nozīmē, ka pienācis laiks nodrošināt savu automašīnu ar svaigu vasaras riepu komplektu. Ja gadījumā tiek izmantotas jau lietotas riepas, svarīgi ir pārbaudīt, kāds ir vasaras riepas protektora dziļums.

Pircējiem ir pieejama dažādu ražotāju produkcija, taču ir tādi zīmoli, kurus autobraucēji ir iecienījuši vairāk par citiem. Lielākoties uzvarētāji ir tie, kuri piedāvā ideālu kombināciju starp augstu kvalitāti un pieņemamu cenu.

Turpinājumā aicinām iepazīties četriem zīmoliem, kuri ir priekšgalā katrs savā segmentā: premium, biznesa, vidējais un budžeta.

Premium segments – Pirelli

Zīmols Pirelli sevi pozicionē kā augstas klases produkcijas ražotāju. Starptautiskā līmenī Pirelli ieņem līdera pozīciju premium tirgus segmentā, ražojot tehnoloģiski augstvērtīgus riepu modeļus, ar kuriem nereti tiek aprīkotas tādas automašīnas kā Ferrari vai Lamborghini. Pirelli tiecas uz plaša klāsta, labas kvalitātes riepu ražošanu, kas apmierinātu jebkura patērētāja vajadzības. Tieši tāpēc ražotājs piedāvā arī konkrētiem auto modeļiem pielāgotas riepas, nodrošinot maksimālu auto, kā arī pašu riepu veiktspēju.


Foto: Shutterstock.com

Biznesa segments – Hankook

Korejiešu riepu ražotājs Hankook ierindojas pirmajā desmitniekā starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē. Zīmols piedāvā riepas vieglajām, apvidus, sporta, kā arī kravas automašīnām. Tās izceļas ar savu labo kvalitāti un pieņemamo cenu. To augstvērtība ir pierādīta dažādos testos, parādot izcilus veiktspējas rezultātus. Arī pēc to ilglaicīgas izmantošanas, nodilums ir salīdzinoši lēns un vasaras riepas protektora dziļums saglabājas pieņemamā līmenī. Hankook riepas tiek piedāvātas kā starta komplektācijas tādiem ražotājiem kā Audi, Ford, Volkswagen, tāpat kā Merceds-Benz S-Class un E-Class modeļiem.

Vidējais segments – Nexen

Tāpat kā Hankook, Nexen riepas tiek ražotas Korejā. Diezgan ilgu laika tās nebija pārāk zināmas starptautiskajā tirgū, taču pēdējā laikā nostabilizē savas pozīcijas kā konkurētspējīgs zīmols. Nexen ir zināmi ar savām augstas kvalitātes vissezonas riepām, neiztiekot arī bez ziemas un vasaras modeļiem. Tās ir pietiekami lētas jebkuram maciņam, taču kvalitātes ziņā vairāk kā atbilstošas. Ja svarīgs ir vasaras riepas protektora dziļums intensīvi braukājot – Nexen riepas noteikti ir izvēles vērtas.

Budžeta segments – Goodride

Goodride ir Ķīnas uzņēmums, kurš koncentrējas uz budžeta klases riepu ražošanu. Atsauksmes par Goodride riepu veiktspēju ir dažādas, taču kopumā pozitīvas, atsaucoties uz to kvalitātes attiecību pret cenu. Tās, kā jau budžeta klases riepas, ir samērā lētas. Neraugoties uz to, patērētāji slavē riepu labo saķeri, komfortablo braukšanu un augstu degvielas ekonomijas līmeni.

Foto: Shutterstock.com

Patērētājiem ir pieejama daudzu labu ražotāju produkcija, taču uzskaitītie zīmoli šajā gadā ir bijusi īpaši iecienīti autobraucēju vidū. Izvēloties vasaras riepas, ne vienmēr par noteicošo ir jāņem cena. Neskaitot premium klases riepas – pārējo segmentu ražojumi ir iegādājami par demokrātiskām cenām un noteikti apmierinās dažādās patērētāju vēlmes.

Ja šogad plānojat izmantot savas vecās riepas, noteikti jāpārliecinās kāds ir vasaras riepas protektora dziļums. Ja laiks tās nomainīt pret jaunām, tad Riepas1.lv spēs palīdzēt!


Saistītie raksti