Atpakaļ pie jaunumu saraksta

IdeasMotors: 60 000+ moto pasākumu vienā aplikācijā!

IdeasMotors: 60 000+ moto pasākumu vienā aplikācijā!

IdeasMotors ir motociklistiem radīta mobilā aplikācija, kuras datu bāzē atrodami vairāk nekā 60 000 visdažādākie motociklu pasākumi – festivāli, šovi, motokrosi, motociklu braucieni, klubu tikšanās.

Aplikācija ir īpaša ar to, ka, to lietojot, vairs nav nepieciešams pavadīt ilgu laiku, meklējot motociklu pasākumus interneta dzīlēs. Šajā gadījumā viss, kas motociklistam vajadzīgs, lai atrastu pasākumu, ir viņa telefons un viena vienīga aplikācija!

Aplikācija noderēs gan ceļojumu, gan nākamās nedēļas nogales plānošanai – tā sniedz iespēju meklēt motociklistu pasākumus pēc datuma un lokācijas, plānot garākus braucienus ārpus Latvijas, kā arī izmantot dinamisko karti, kurā šie pasākumi uzpeldēs jebkurā jums interesējošajā lokācijā. Dinamiskajā kartē atrodamas arī dažādas motociklistiem draudzīgas vietas, kur piestāt vajadzības gadījumā (servisi, veikali, kafejnīcas, bāri utt.).


Svarīgi piebilst, ka aplikācijā atrodami pasākumi 44 valstu robežās, līdz ar to atrast pasākumus ārzemēs kļūs krietni vieglāk. Par katru pasākumu pieejama detalizēta informācija – bildes, apraksts, mājaslapa un sociālie tīkli, kā arī iespēja izmantot savu mīļāko navigācijas aplikāciju, lai nokļūtu konkrētā pasākuma atrašanās vietā.

Tāpat aplikācijā iespējams veidot mīļāko pasākumu sarakstu vai pievienot tos savam telefona kalendāram, lai par tiem neaizmirstu. Ar jebkuru pasākumu iespējams dalīties arī ar draugiem, un šajā gadījumā nav nozīmes, vai draugam ir lejupielādēta aplikācija – informāciju par pasākumu viņš saņems jebkurā gadījumā, līdz ar to kopīgi pasākumu apmeklēšanas plāni raisīsies vēl vieglāk nekā līdz šim!


Savukārt, motociklu pasākumu organizatoriem un motociklistiem draudzīgām vietām/biznesiem piedāvājam sadarbības iespējas un reklāmu mūsu aplikācijā. Esam izstrādājuši īpašu sistēmu pasākumu reklamēšanai un izcelšanai mūsu pasākumu sarakstā, bet motociklu biznesiem ir iespēja tikt pievienotiem mūsu kartē. Ja rodas interese un jautājumi par sadarbības iespējām ar IdeasMotors mobilo aplikāciju, rakstiet uz e-pastu laura@ideasmotors.com.

Aplikācija ir bezmaksas un to var lejupielādēt Google Play vai App Store


Saistītie raksti