Atpakaļ pie jaunumu saraksta

FALKEN ZIEX ZE310 iegūst prestižo “Exemplary” statusu vasaras riepu testos

FALKEN ZIEX ZE310 iegūst prestižo “Exemplary”  statusu vasaras riepu testos

Drošība akvaplanēšanā, laba vadāmība un bremzēšana sausos un slapjos laikapstākļos. Šīs ir tikai dažas no FALKEN ZIEX ZE310 piešķirtajām kvalitātes īpašībām, ko riepa ieguvusi testā.

Falken produkciju varētu raksturot šādiem vārdiem – sportisks sniegums un izcila vadāmība visdažādākajos apstākļos. Tās piemērotas prasīgiem braucējiem, kuriem patīk izmantot visu automašīnas jaudu, un kuri vēlas baudīt dinamisku braukšanu, neskatoties uz laikapstākļiem. Ražotājs ir pazīstams ar HP un UHP riepām, un viena no šīm Falken zīmola riepām, proti, ZIEX ZE 310 tika vērtēta riepu testos un ieguvusi ļoti augstus rādītājus.

Par Autobild riepu testiem un statusiem


Autobild jau vairākus gadus rīko dažādus testus, pārbaudot gan riepas, gan dažādus automašīnas un funkcijas tajos, kuros pieredzējuši eksperti testē izvēlētos modeļus dažādās kategorijās. Visbiežāk, gada griezumā, tiek rīkoti divi apjomīgi riepu testi – viens ziemas riepām, viens vasaras riepām. Testiem tiek izvēlēti 50 riepu modeļi, kurus pārbauda bremzēšanā uz sausa un slapja seguma. No visiem tikai 20 iegūst iespēju turpināt dalību pilnajā testā.

Riepas testējot, katrā kategorijā tām tiek doti punkti skalā no 1 līdz 10. Apkopojot iegūtos rezultātus, riepas tiek iedalītas vairākās kvalitātes grupās. Augstākais statuss, ko var iegūt, ir “Exemplary”  jeb priekšzīmīgs vai piemēra statuss. Tas parāda, ka riepa atbilst kritērijiem un ir ieguvusi labus rezultātus visās kategorijās. Nākamajā grupā pieder “Recommended” jeb ieteicamas riepas, pēc tam “Satisfactory” jeb apmierinoši rezultāti, savukārt zemākā kategorija ir “Not recommended”, un tādas riepas eksperti neiesaka. 

Testa rezultāti

Autobild izdevuma neatkarīgie eksperti testēja divdesmit finālistus no 51 riepu modeļa izmēros 195/65 R15 91V, testa braucienos izmantojot SEAT Leon automašīnu.

Jaunie vasaras riepu modeļi, kas piedalījās pilnajā Autobild vasaras riepu testā, ir ar ļoti augstu drošības līmeni akvaplanēšanas gadījumā, labu stūrēšanas precizitāti un stabilitāti pagriezienos, braucot pa sausu ceļu. Tām ir īss bremzēšanas ceļš gan slapjos, gan sausos apstākļos kā arī ievērojami garāks nobraukums. 

ZIEX ZE310 ECORUN ieguva īpaši augstus vērtējumus akvaplanēšanā, braucot pa taisnu ceļu, (ceturtā vieta) un akvaplanēšanā pagriezienos (trešā vieta). Tāpat arī nobraukuma kategorijā FALKEN jaunais modelis ieguva labus rezultātus, saņemot  vērtejumu‘1-’ (≈91-94%) katrā kategorijā kas ir otrs  augstākais vērtējums testā.

Vērtējumu ‘2+’ (≈86-90%) Falken Ziex modelis saņēma vairākās kategorijās -  bremzēšanā pa sausu un slapju segumu, vadāmībā uz sausa seguma, kā arī braukšanas komforta un trokšņa līmeņa kategorijās. Tāpat ZIEX ZE310 saņēma šo vērtejumu rentabilitātes koeficentā ar nobraukumu 5,4 uz 100 kilometriem, starp visiem modeļiem ierindojoties pirmajā desmitniekā.


“Mēs esam ļoti priecīgi par to, ka esam ieguvuši prestižo “Exeplary” nosaukumu šādā augstā līmenī” , komentē Falken Tyre Europe Gmbh izpilddirektors Markus Bogners. “Tas parāda, ka mūsu izmantotā tehnoloģija un uz nākotni vērstu materiālu savienojums riepu ražošanā, atkal ir atmaksājies”. 

ZIEX ZE310 ECORUN pirmo reizi tika prezentēta 2017. gada rudenī, un tā ir paredzēta tiem sportiskajiem automašīnu vadītājiem, kas negrib kompromisēt par komfortu. Riepa ir pieejama dažādos izmēros no 14 līdz 18 collu lielumam, un tā ir apzīmēta ar ātruma simboliem H, V un W. 

Vēlamies piebilst, ka Falken riepas jau ilgu laiku tiek slavētas par to augstvērtīgo sniegumu – tās piedalās dažādu veidu prestižās sacensībās, piemēram, Americam Le Mans Series, Dormula D, British Drift Championshion ship un daudzās citās. Tāpat arī citi Falken ražoto riepu modeļi tiek izmantoti riepu testos, kuros iegūst labus vērtējumus, iekļūstot pirmajā desmitniekā.
  

Meklēt vasaras riepas

Saistītie raksti