Atpakaļ pie jaunumu saraksta

8 dāvanas, kas īpaši patiks autovadītājiem

8 dāvanas, kas īpaši patiks autovadītājiem

Vai nezini, kādu dāvanu sagādāt autovadītājam? Turpini lasīt mūsu sagatavoto bloga rakstu un iepazīsties ar astoņām idejām, ko dāvināt cilvēkam, kurš ikdienā pārvietojas ar auto!

8 dāvanas, kas iepriecinās ikvienu autovadītāju

Tuvojas Tēva diena. Latvijā, līdzīgi kā visā Eiropā, šo dienu svin septembra otrajā svētdienā, un šogad tas ir 9. septembris. Tēvi – ģimenes stiprais balsts (un nereti arī galvenais šoferis un automašīnu pavēlnieks) – noteikti priecāsies, ja kopā ar sirsnīgu Tēva dienas apsveikuma kartīti tiks pasniegta arī kāda dāvana. Tādēļ šoreiz – astoņas populāras dāvanas, kuras noteikti iepriecinās ikvienu autovadītāju!

Bezbudžeta dāvanas

Tīra automašīna
Ne vienmēr sirsnīga un noderīga dāvana nozīmē arī lielus tēriņus. Labākā dāvana, ko bērni var pasniegt tēvam, kas daudz laika pavada automašīnā, – tīrs auto salons! Protams, tas ir laikietilpīgi un prasa zināmas iemaņas, bet – noslaucīt visas virsmas ar mikrošķiedras lupatiņu, izpurināt paklājiņus un padarboties ar putekļsūcēju nav nemaz sarežģīti, bet rezultāts noteikti iepriecinās!
 
Foto: Shutterstock.com

Mazbudžeta dāvanas

Mobilās ierīces lādētāja vads automašīnai
Vienkārša, praktiska un samērā lēta dāvana. Atkarībā no automašīnas modeļa un papildaprīkojuma iespējām jāizvēlas vai nu USB vads, vai arī jāiegādājas adapteris (parasti liekams piepīpētājā), kam būtu ar autovadītāja tālruni saderīgs mini USB spraudnis. 

Mobilās ierīces turētājs
Noder ikvienam autovadītājam, lai tālrunis vienmēr būtu sasniedzamā attālumā, kā arī – varētu ērti sarunāties brīvroku režīmā, nemaz neturot ierīci rokās (kas, vadot automašīnu, nemaz nav atļauts).

Termokrūze
Ja rīti tiek pavadīti steigā, tad līdzi ņemama termokrūze, kas perfekti iegulst tai atvēlētajā vietā automašīnā, būs patīkama un praktiska dāvana. Kā arī – daudzas termokrūzes var apdrukāt, lai tās vienmēr atgādinātu par dāvinātāju.
 
Foto: Shutterstock.com

Stereo AUX pārveidotājs ar Bluetooth
Vecāki automašīnu modeļi nav aprīkoti ar Buetooth funkciju, taču to var ērti labot ar nelielu papildierīci, kas uztvers viedtālruņa vai planšetdatora Bluetooth signālu un pārvērtīs to par automašīnai saprotamo AUX. Tas nozīmē, ka autovadītājs var klausīties savu iecienītāko mūziku, netērējot laiku pareizā vadiņa atrašanai.

Krietna budžeta dāvanas

Videoreģistrators
Viena no populārākajām ierīcēm automašīnām – videoreģistrators. Cenas diapazons, tāpat kā pieejamās iespējas, šīm ierīcēm ir plašs. Filmēšana abos virzienos, automātiska notikumu reģistrēšana, salona skaņas ieraksta iespēja un daudzas citas funkcijas, kuras noderēs ikvienam autovadītājam, kas daudz laika pavada ceļā.

Alkometrs
Kvalitatīva ierīce ļaus precīzi noteikt brīdi, kad ir droši sēsties pie stūres gan pēc kādas dzēriena glāzes, gan nākamajā rītā pēc saviesīgiem vakariem. 

Ziemas riepas
Dāvana, par kuru noteikti priecāsies ikviens autovadītājs, ir jaunas ziemas riepas, tiesa, pirms tam rūpīgi jāpārbauda, kāda izmēra un tipa ziemas riepas konkrētajai automašīnai nepieciešamas. Kad tas izdarīts, piemērotākās ziemas riepas ērti atrast mūsu mājaslapā esošajā kalkulatorā.
 
Foto: Shutterstock.com

Citas dāvanas

Protams, automašīnai pieejamo papildrīku klāsts nebūt neaprobežojas ar minētajām. Ražotāju fantāzijai nav robežu, un, ja nekas no iepriekš minētā nešķiet saistošs, ir pieejamas arī pavisam specifiskas lietas – īpaši sēdekļu pārvalki noguruma mazināšanai, speciālas ādas kabatas vietai starp sēdekli un centrālo konsoli (kas saķer visus nokritušos sīkumus), espresso aparāts, kas pagatavo kafiju tieši automašīnā, īpaši mehāniķu cimdi dažādiem darbiem ap auto (īpaši noder ceļā, lai nesmērētu rokas), dekoratīvi LED paneļi, ko var ievietot aizmugures logā (un rādīt, piemēram, dotā brīža noskaņojuma ikonu) un daudz kas cits.

Savukārt pie pavisam praktiskām, tomēr vienkāršām dāvanām vēl var minēt automašīnas īpašo lietu somu – attiecīgi vienā kompaktā somā var ievietot visu, ko mēdz ievajadzēties ceļā – salvetes, mitrās salvetes, dakšu un karoti, Šveices nazi, cimdus u.tml. – atkarībā no autovadītāja ikdienas paradumiem un vajadzībām. Šādu somu var pielāgot konkrētajam saņēmējam – tā būs noderīga, kā arī neradīs lielus izdevumus.

Lai arī kāda dāvana tiktu izvēlēta Tēva dienā, galvenais tomēr ir nevis iztērētie līdzekļi, bet gan rūpju un mīlestības paušana. Lai visiem raita satiksme un lieliskas Tēva dienas svinības, kā arī atceries – vasaras un ziemas riepas plašā klāstā piedāvā Riepas1.lv!

Meklēt ziemas riepas

Saistītie raksti