Atpakaļ pie jaunumu saraksta

Ko Tavs braukšanas stils saka priekšā par Tavu personību?

Ko Tavs braukšanas stils saka priekšā par Tavu personību?

Kā izrādās, dažādas personības iezīmes lielā mērā atspoguļojas Tavā braukšanas stilā jeb stūres satvērienā. Riepas1 aicina – pārliecinies par to pats, iesaistoties nelielā testā!

Un kā stūri visbiežāk satver Tu? Lai process būtu interesantāks, no sākuma ielūkojies zemāk esošajā attēlā ar deviņām izplatītākajiem veidiem, kā braukšanas laikā tiek satverta stūre. Izvēlies, kurš no tiem ir atbilstošākais Tev, un ar aprakstu iepazīsties raksta turpinājumā! 

Perfekcionists

Foto: Shutterstock.com 

Tu lieliski atceries, kā vēl autoskolā instruktors mācīja rokas uz stūres novietot pēc principa “bez 10 minūtēm 2”, un šo padomu joprojām stingri ievēro. Arī dzīvē Tu rīkojies līdzīgi, pievēršot uzmanību detaļām un vienmēr rīkojoties kā pēc grāmatas. Un, ļoti iespējams, ka šo rakstura iezīmju dēļ esi guvis ievērojamus un stabilus rezultātus daudzās dzīves jomās – sākot ar veiksmīgu karjeru un beidzot ar laimīgu ģimeni. 

Zibensnovedējs

Foto: Shutterstock.com 

Protams, šis apzīmējums jāuztver pārnestā nozīmē. Proti, gan draugu, gan radu un darba kompānijā Tu vienmēr izcelies ar vēsāko prātu. Tu neciet konfliktus un tajos iesaisties vien tad, kad vēlies samierināt konfliktā iesaistītās puses. Pacelt balsi – tas priekš Tevis jau ir visai radikāls risinājums! 

Piedzīvojumu meklētājs 

Foto: Shutterstock.com 

Tev dzīvi patīk izbaudīt nevis par 100, bet 110 un vairāk procentiem. Ļoti iespējams, ka Tavā hobiju listē iespējams atrast ne vienu vien ekstrēmu nodarbi, piemēram, izpletņlēkšanu vai motokrosu. No ikviena dzīves momenta Tu centies “izspiest” maksimumu, pat ja tas nozīmē riskēt. Tieši šo īpašību dēļ Tev piemīt harizma, kas pievelk daudzus apkārtējos cilvēkus. 

Stresa “kamols” 

 Foto: Shutterstock.com 

Trauksmes sajūta un stress Tev ir ļoti labi zināmas sajūtas, ar kurām nākas cīnīties ikdienā. Tu savu laiku centies pavadīt pēc iespējas drošāk (un dažkārt arī vienmuļāk), lieki neriskējot; Tavā dzīvē svešs nav teiciens “Septiņas reizes nomēri, vienreiz nogriez”. Tuvākie cilvēki zina, ka Tu esi lieliska personība – Tev tikai nevajadzētu tik daudz uztraukties par lietām, ko nevari ietekmēt! 

Minimālists

Foto: Shutterstock.com  

Tavā dzīvē valda mērenības princips, proti, Tu izvairies no visa liekā gan mantiskā, gan emocionālā ziņā, tāpēc Tavā drēbju skapī, garāžā un citviet būs atrodamas tika tās lietas, kas tiek izmantotas ikdienā. Arī draugu un paziņu loks Tev ir salīdzinoši neliels, taču tie ir cilvēki, kuriem vari uzticēties un zvanīt kaut nakts laikā . Saziņā esi visai tiešs; nemīli runāt aplinkus un daudz. 

Boss kopš dzimšanas 

Foto: Shutterstock.com 

Tev patīk būt līderim ikvienā dzīves aspektā; varētu pat teikt, ka tā ir Tavas dzīves misija. Tu esi pašpārliecināts un proti rast izeju no praktiski jebkuras situācijas, un to novērtē arī Tavi līdzcilvēki. Ja profesionālajā jomā neesi kļuvis par augsta līmeņa vadītāju vai pat īpašnieku, Tev ir visas iespējas! Tavas rakstura iezīmes gan var būt lielāks vai mazāks traucēklis personīgajās attiecībās. 

Mūžīgais izpalīgs 

Foto: Shutterstock.com 

Ir maz lietu un nodarbju, kas Tev sagādātu vairāk prieka, kā izpalīdzēšana saviem draugiem, radiem un visiem pārējiem cilvēkiem. Tam ir arī savi mīnusi – Tu diezgan reti esi situācijas noteicējs, taču tas Tevi praktiski neuztrauc, jo par galveno uzskati labu laika pavadīšanu ar sev Tuvajiem. Draudzīgu attiecību un arī mīlestības Tavā dzīvē netrūkst! 

Vēsais

Foto: Shutterstock.com 

Ikvienai jomā Tu dzīvē pieej ar vēsu prātu un mierīgi – galu galā, kam jānotiek, tas arī notiks, vai ne? Katra diena Tev ir kā atvaļinājums, un, ko tur slēpt – Tev to arī patīk izrādīt (pat tad, ja viss nemaz neiet tik gludi, kā plānots). Ja kāds vēlas jautri pavadītu laiku vai ballīti, Tu esi pirmais, kam tiks rakstīts vai zvanīts! Vai tests šķita interesants? Ja vari atbildēt apstiprinoši, padalies ar to savos sociālajos tīklos vai aizsūti kādam draugam, kā arī atceries – pie mums, Riepas1.lv, vari atrast ne tikai noderīgu informāciju, bet arī iegādāties jaunas auto riepas, neizejot no savām mājām!

Saistītie raksti