Atpakaļ pie jaunumu saraksta

Tagad arī Riepas1 veikali-servisi! Brauc ciemos!

Tagad arī Riepas1 veikali-servisi! Brauc ciemos!

Esam priecīgi paziņot, ka turpmāk preces varēsiet iegādāties ne tikai internetā, bet arī Riepas1 veikalos Rīgā!

Paplašinot savu darbību, Riepas1 tagad ir pārstāvēts arī veikalos-servisos Rīgā Maskavas ielā 464 un Rīgā Spilves ielā 24a!

Pircēji var gan izvēlēties riepas no plašā interneta veikala un saņemt vai uzmontēt tās abās iepriekš minētajās vietās vai arī doties uz turieni un izvēlēties riepas uz vietas no konkrētā veikala noliktavā esošā klāsta. Par, ja kāds riepas modelis nebūs nepieciešamajā izmērā uz vietas, tad to ir iepsējams ļoti ātri pasūtīt.

Veikals-serviss Maskavas ielā 464

Maskavas ielas veikalā-servisā atrodas ekspozīcija ar riepām, diskiem, akumulatoriem, eļļām un citiem auto vadītājiem tik nepieciešamām precēm. Maskavas ielas veikals ir ļoti ērts pircējiem riepu pieejamības dēļ, jo viss sortiments, ko varat redzēt Riepas1.lv interneta veikalā, Maskavas ielas veiklā ir piegādājams pat 15 minūšu laikā, jo atrodas pavisam blakus lielajai noliktavai. Tāpat klienti, kas dodas uz veikalu uzreiz, var nebēdāt, ka nebūs viņu automašīnai vajadzīgā riepu izmēra, jo pat, ja tā nebūs veikala noliktavā, to pavisam ātri varēs sagādāt no lielās noliktavas. Protams, turpat pieejama arī riepu un disku montāža, savirzes regulēšana, piekares remontdarbi un citi pakalpojumi.

Veikals-serviss Spilves ielā 24a

Spilves ielas veikala apmeklētājiem tiek piedāvāts ne tikai plašs riepu, akumulatoru un citu auto īpašniekiem nepieciešamu lietu klāsts, bet arī ļoti apjomīgs lieto disku klāsts. Jāpiemin, ka turpat uz vietas servisā arī ir iespējams piemērīt šos diskus pirms iegādes. Protams, turpat uz vietas pieejama arī riepu montāža un citi pakalpojumi, kā, piemēram, eļļas maiņa, ritošās daļas remonts, kondicionieru uzpilde u.c.


Meklēt sev riepas     Skatīt kontaktus

Saistītie raksti