Atpakaļ pie jaunumu saraksta

Valentīndiena pie auto stūres

Valentīndiena pie auto stūres

Valentīndiena ir jau pavisam tuvu un ja plāno draudzeni izvizināt savā spēkratā, noteikti noskaidro, kā to sagatavot un kādas vietas apskatīt nākamajos mīlestības svētkos!

Randiņš ar otro pusīti un auto

Tā dēvētie mīlestības svētki ir jau tepat aiz stūra un ja vēl nav idejas, kā tos sagaidīt, vienmēr ir iespēja doties kādā romantiskā izbraukumā ar savu tuvāko cilvēku. Domājams, daudzi ir ievērojuši tos vīriešus ar elegantu sporta auto, kura košā krāsa un lielizmēra lietie diski vizuļo saulē; un arī tās dāmas, kuras labprāt uzturas šo vīriešu kompānijā. Lai arī ne visi var atļauties šādus sporta auto, vienmēr var pievērst uzmanību sava braucamā stāvoklim, lai tas atstātu vislabāko iespaidu. Turpinājumā varat iepazīties ar priekšnosacījumiem, lai padarītu šo dienu īpašāku.

Auto sagatavošana romantiskam izbraukumam

Pirms sēsties pie stūres un doties savas dzīves romantiskākajā braucienā – kārtīgi jāpadomā vai tas nebeigsies pirms būs vēl sācies. Pirms dodamies uz randiņu, mēs sakopjamies un pucējamies, lai atstātu uz sevi vislabāko iespaidu. Tad kāpēc to nedarīt arī ar savu auto? Lai cik skaisti būtu tava auto lietie diski –  netīri, tie liecinās par nevīžību. Šīs būtu tās lietas, kurām būtu jābūt sakoptām pirms uzņemt pasažierus:

  • Auto tehniskais stāvoklis – ar šo noteikti būtu jāsāk, jo nobeidzies motors vai caura riepa var nozīmēt potenciāli laba randiņa beigas.
  • Auto vizuālais stāvoklis – tas ir pirmais, ko cilvēki pamana redzot automašīnu. Pirmkārt, pārliecinies vai tavs spēkrats ir nomazgāts un ir tīri tava auto lietie diski. Šo elementu nospodrināšana vien spēj radīt ievērojamus uzlabojumus kopējā izskatā.
  • Salons – kad auto no ārpuses izskatās cik labi vien iespējams, ir laiks atvērt durvis savai dāmai un aicināt sēsties iekšā. Lai brauciens būtu patīkams un gaisotne nepiespiesta, svarīgi ir parūpēties par iekšējo klimatu – atbrīvoties no liekiem priekšmetiem salonā (ēdiena iepakojumi, atstāti aizmirsti apavi u.c.), iztīrīt salonu (panelis, sēdekļi, paklāji) un vajadzības gadījumā uzkarināt kādu gaisa atsvaidzinātāju.
  • Mūzikas izvēle – mēdz pienākt brīži, kad sarunas nenorit tik aktīvi kā gribētos, tāpēc vienmēr pastāv iespēja paklausīties mūziku. Šādās reizēs ir jāatceras, ka būtiskākais ir iepriecināt savu līdzbraucēju un iespējams randiņš nebūs tā reize, kad palielīties ar savu mūzikas kolekciju. Izvēlies kaut ko, kas patīk tavai meitenei vai arī atrodi tādu mūziku, kas ir izturējusi laika pārbaudi un derēs jebkurā situācijā.
Foto: Shutterstock.com
 

Kurp ar auto doties Valentīndienā?

 
Kad salons ir uzkopts un lietie diski nopulēti, laiks domāt par galamērķi. Februārī nereti uznāk vēlme dienas pavadīt siltumā, pie kamīna un ar tējas krūzi rokā, taču tas nebūt nenozīmē, ka ir jāatsakās arī no izbraukumiem un atpūtas pie dabas. Raksta turpinājumā piedāvājam pāris ieteikumus romantiskiem galamērķiem:

  • Atpūta pie dabas – daba mēdz pārsteigt arī aukstajos periodos un ja izvēlēts ir pareizais apģērbs, tad arī pastaigas var būtu visnotaļ patīkamas. Brauciens līdz kādam dabas rezervātam vai jūras krastam var būt īpaši jauks, ja līdzi ir paņemts termoss ar siltu dzērienu. Auto apsildāmie sēdekļi ir ļoti labs papildinājums pēc ilgākas pastaigas vēsā dienā.
  • Viesnīca vai atpūtas namiņš – ja neciešat aukstumu, tad piemērotāks varētu šķist kādas attālākas pilsētas viesnīcas vai meža namiņa apmeklējums. Tā ir iespēja izbaudīt apkārtējos skatus salona komfortā, ar mājīgu galamērķi vakaram divatā.
  • Ceļš bez noteikta galapunkta – tikpat labi nav nepieciešams nonākt konkrēta vietā. Ir iespējams izbaudīt laiku vienkārši braukājot un sarunājoties. Ideāli, ja vēl brauciena laikā var atrast kādu skatu laukumu, lai varētu pilnībā pievērsties savam randiņa partnerim.
 
Foto: Shutterstock.com

Ja izvēle nonāk pie šīs svētku dienas pavadīšanas arī pie auto stūres, tad sagatavojies laicīgi un izvairies no negaidītiem pavērsieniem. Apmeklē Riepas1.lv, ja automašīnai ir nepieciešami jauni lietie diski vai arī pienācis laiks riepu nomaiņai!

Saistītie raksti