GOODYEAR
Sertificēts pārdevējs

GOODYEAR VECTOR 4SEASONS G2

  • Vissezonas
  • Premium klase
4
130.60 121.00 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 67 000 111
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols GOODYEAR
Protektors
Sezona
Transporta tips
Riepas izmērs
Riepas stāvoklis
Produkta klase
EU marķējums:
  • C
  • B
  • 69

Vissezonas apvidus automašīnu riepa, kas nodrošina izcilu veiktspēju jebkādos laikapstākļos visa gada garumā. Tā ir izstrādāta īpaši SUV un paredzēta lietošanai uz ceļiem ar ātrumu līdz pat 270 km/h.


Izcila veiktspēja visa gada garumā

Goodyear izstrādātā Weather Reactive tehnoloģija palīdz Vector 4Seasons riepām pielāgoties gadalaiku maiņām. Unikālajai SmartTRED konstrukcijai ir īpašas protektora zonas, kas dažādiem pielāgojas ceļu virsmu stāvokļiem.

Videi draudzīga konstrukcija

Zema rites pretestība ļauj būtiski ietaupīt degvielu. Vector 4 Seasons nodrošina arī lielāku nobraukumu, pateicoties gumijas sastāvam un plakanam profilam, kas vienmērīgi izdala spiedienu.

Augsts 3D šūnveida lameļu blīvums

Vector 4Seasons nodrošina izcilu saķeri uz apledojušas un sniegotas ceļa virsmas. Šī riepa ir sertificēta ar sniegpārslas simbolu, kas norāda, ka tā atbilst oficiālajiem ziemas riepu standartiem.

Atzinīgs TÜV SÜD novērtējums

Salīdzinot Vector 4 Seasons Gen 2 ar līdzīgām riepām, TÜV SÜD eksperti atzīmēja par 12% īsāku bremzēšanas ceļu uz sniegota seguma un par 13% uz apledojuša. Savukārt saķere izradījās par 19% noturīgāka.