GOODYEAR
Sertificēts pārdevējs

GOODYEAR

Goodyear riepas nodrošina augstākās kvalitātes sniegumu un lielisku komfortu brauciena laikā neatkarīgi no laikapstākļiem. Vai Jūs augstu vērtējat drošību, tajā pašā laikā nevēloties tās dēļ upurēt teicamu riepu darbību vai apkārt valdošo noskaņojumu? Goodyear riepas ir perfekts risinājums tieši Jums.

Ar augstākās kvalitātes materiāliem un pedantiskām paveiktā pārbaudēm katrā ražošanas posmā Goodyear ir iemantojis braucēju uzticēšanos visā pasaulē. Šis riepu zīmols ir attīstījies uz mūsdienīgu tehnoloģiju bāzes, un uzņēmuma piedāvājums visu laiku tiek paplašināts un uzlabots, tāpēc Jūs pilnīgi noteikti atradīsiet tajā riepas, kas būs ideāli derīgas tieši Jūsu automašīnai un braukšanas stilam.

Goodyear pārstāv ne vien savu zīmolu, bet arī zīmolus Debica, Dunlop, Fulda un Sava. Līdztekus automobiļu riepām šis uzņēmums tirgum piegādā arī industriālās šļūtenes, konveijeru lentes, kā arī ķīmiskos materiālus un komponentus, kas tiek izmantoti rūpniecībā.

Interesanti fakti

  • Uzņēmums nosaukumu ir ieguvis par godu amerikāņu izgudrotājam Čārlzam Gudjēram (Charles Goodyear), kurš ir mūsdienu gumijas rūpniecības pamatlicējs.

  • Goodyear Pētījumu nodaļa ir saņēmusi desmitiem patentu par nozīmīgiem izgudrojumiem plašākā nozaru spektrā par automašīnu ražošanu. Šeit ir izstrādāti materiāli, kas mūsdienās medicīnas nozarē tiek lietoti mākslīgo locītavu un sirds vārstuļu ražošanā.

  • Finansiālā veiksme, ko zīmols Goodyear piedzīvoja divdesmitā gadsimta sākumā, cita starpā ir saistīta ar līgumu, ko uzņēmums noslēdza ar Henriju Fordu (Henry Ford). Goodyear piegādāja riepas pirmajām masveidā ražotajām automašīnām Ford T.

  • Viens no pašiem nozīmīgākajiem zīmola Goodyear simboliem ir tā ražotais dirižablis. Tiesa, mūsdienās tas vairs spēlē tikai reklāmas lomu.

  • Pašlaik visā pasaulē uz piektdaļas nopirkto riepu ir redzama spārnotā pēda vai kāds cits simbols, kas atbilst kādam no pārējiem Goodyear firmai piederošajiem uzņēmumiem.c
Vairāk...

Sertificēts GOODYEAR riepu pārdevējs

Riepas1 ir ieguvis officiālo GOODYEAR sertifikātu, kas nozīmē, ka pērkot riepas pie mums, Tu vari būt pilnīgi drošs par to, ka riepas nāk tieši no GOODYEAR ražotnes. Papildus tam, ja ir radušās neskaidrības vai problēmas ar produktu, mēs Tev palīdzēsim tās risināt, un vajadzības gadījumā izmantot ražotāja garantiju, jo mums rūp mūsu klienti. Kā arī Riepas1, kā oficiālais GOODYEAR pārstāvis, piedalās ražotāja organizētās akcijās.
Ņemo vērā pēdējo gadu rezultātu, GOODYEAR ražotās riepas ir atzītas daudzu neatkarīgu riepu testēju vidū, tāpēc tās tiek īpaši ieteiktas tirgū. Tas panākts ar unikālajām ražošanas tehnoloģijām, kā arī ražošanas procesā izmantotajiem materiāliem.

GOODYEAR Vasaras riepas

GOODYEAR Vissezonas riepas

GOODYEAR Ziemas riepas