Atpakaļ pie saraksta
GOODYEAR
Sertificēts pārdevējs

GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC SUV AT 255/50 R20 109W

  • Vissezonas
  • Premium klase
  • jaguar
  • landrover
2
285.88 264.70 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 67 000 111
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols GOODYEAR
Protektors EAGLE F1 ASYMMETRIC SUV AT
Sezona
Riepas tips
Transporta tips
Riepas izmērs
Riepas vecums
Riepas stāvoklis
Produkta klase
EU marķējums:
  • A
  • B
  • 73

Ļoti augstas veiktspējas (UHP) vasaras riepa, kas optimizēta tieši jaudīgām apvidus automašīnām. Riepai raksturīga lieliska vadāmība līkumos un uz slapjas ceļa virsmas, kā arī augsta noturība pret akvaplanēšanas iespēju.


Augsta veiktspēja

Riepa Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV AT ir izgatavota tā, lai droši spētu izturētu SUV automašīnas svaru. Active CornerGrip tehnoloģija un uzlabotais, sacīkšu riepās izmantotais gumijas sastāvs, ļauj palielināt saķeri un līdzsvarot gaitu.

Vadāmība uz slapjas ceļa virsmas un noturība pret akvaplanēšanu

Pateicoties pārdomātam protektora dizainam, riepa stabili saglabā saķeri ar kontakta laukumu arī uz slapjas ceļa virsmas, šādi uzlabojot auto vadāmību. Asimetriskā protektora sānu zonas ir atvērtas, ļaujot efektīvi novadīt lieko ūdeni un novērst akvaplanēšanu.

Pārliecinoša vadāmība līkumos

Active CornerGrip tehnoloģija uzlabo vadāmību līkumos, jo spiediens tiek vienmērīgi izplatīts, palielinot saķeri ar ceļa virsmu brīžos, kad tas ir visvairāk nepieciešams.

Vienmērīga un klusa braukšana

Protektora zīmējums ir konstruēts tā, lai samazinātu troksni klusākai un komfortablākai braukšanai. SoundComfort tehnoloģija padara braucienu daudz klusāku un patīkamāku – atkarībā no transportlīdzekļa veida, ātruma un ceļa virsmas stāvokļa, trokšņa līmenis transportlīdzekļa salonā var būt līdz pat 50% mazāks.^


^ Pamatojoties uz ceļa apstākļu mērījumiem transportlīdzeklī, kuri veikti Goodyear inženieru testos Luksemburgā 2018. gada janvārī un februārī, 2017. gada novembrī un 2011. gada oktobrī. Riepu izmēri: 225/55R17 – VW Passat Alltrack un Ford Kuga un 255/45R18 – Audi A7.

Kāpēc izvēlēties Riepas1 internetveikalu?

Online konsultācijas
Palīdzēsim Tev izdarīt pareizo izvēli
247/

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā
14 dienu atgriešanas politika
Lai pasūtījumu atgrieztu, Tev nekas nav jāpaskaidro