YOKOHAMA
Sertificēts pārdevējs

YOKOHAMA

Yokohama ir japāņu kvalitātes standarts. Tas ir viens no lielākajiem riepu ražošanas uzņēmumiem pasaulē ar teju 100 gadu ilgu pieredzi.

Šis zīmols tirgū piedāvā premium kvalitātes riepas, kas paredzētas vieglajām automašīnām, mikrobusiem, kravas automašīnām, kā arī lauksaimniecības tehnikai un dažādām rūpniecības iekārtām. To ražošanā tiek lietoti augstas kvalitātes izejmateriāli, un katra darba fāze tiek rūpīgi uzraudzīta, tāpēc Yokohama riepas pozitīvi novērtē autovadītāji visā pasaulē.

Ja Jums ir tuvs sportisks, dinamisks braukšanas stils, tad šī zīmola piedāvājumā atradīsiet ko piemērotu tieši savai gaumei. Yokohama riepas pat ikdienišķo ceļu uz darbu padarīs par komfortablu un iepriecinošu braucienu.

Yokohama produktiem ir raksturīgas divas iezīmes, kam, iegādājoties riepas, pievērš uzmanību šoferi: drošība un veiktspēja neatkarīgi no laikapstākļiem vai ceļa seguma. Uz šī zīmola kvalitāti ir norādījuši ne vien nozares speciālisti, bet arī braucēji, kuri ikdienā lieto tā ražotās riepas. Pozitīvās atsauksmes parāda Yokohama riepu uzticamību.

Interesanti fakti

  • Zīmola nosaukums ir cēlies gan no vietas, kur tas dibināts, — Jokohamas —, gan arī no uzņēmuma, kura īpašnieki to izveidoja, — Yokohama Cable Manufacturing.

  • Riepas nav vienīgā lieta, ko ražo zīmols Yokohama. Uzņēmums piedalās arī ugunsdzēsības ekipējuma, sporta preču, būvniecības un raķešu sastāvdaļu ražošanā.

  • Pagājušā gadsimta 30. gados Yokohama riepas pēc īpaša pasūtījuma tika ražotas Japānas imperatora automašīnai.

  • Yokohama ir viens no pasaules līderiem ražošanas tehnoloģiju un pētījumu ziņā, aplūkojot alternatīvus, naftu neietverošus materiālus, kas būtu izmantojami riepu ražošanā. Viens no jaunākajiem inženieru atklājumiem ir iespēja izmantot apelsīnu mizās atrodamo eļļu.

  • Kopš 2015. gada Yokohama ir angļu futbola kluba Chelsea sponsors.
Vairāk...

Sertificēts YOKOHAMA riepu pārdevējs

Riepas1 ir YOKOHAMA oficiālais pārdevējs, tāpēc mēs garantējam, ka piedāvājumā esošās riepas ir nākušas tikai un vienīgi no YOKOHAMA rūpnīcas. Pērkot YOKOHAMA riepas pie mums, piedāvājam Tev ražotāja atbalstu problēmu risināšanā, garantiju iegādātajai precei, kā arī iespēja piedalīties YOKOHAMA rīkotajās akcijās.
YOKOHAMA ar riepu ražošanu nodarbojas jau vesela gadsimta garumā, kas, pateicoties milzīgajai pieredzei, ļāvis kļūt par vienu no lielākajiem premium klases riepu tirgotājiem pasaulē! Gadu gaitā izkoptās tehnoloģijās, kā arī unikālie gumijas materiāli, padara riepas izcilas gan vasaras, gan ziemas sezonā!

YOKOHAMA Vasaras riepas

YOKOHAMA Vissezonas riepas

YOKOHAMA Ziemas riepas