WESTLAKE
Sertificēts pārdevējs

WESTLAKE

Gudri patērētāji vēlas iegādāties un meklē ikdienas lietošanā vērtīgus izstrādājumus. Savukārt WestLake ražo un izplata tieši šādām prasībām atbilstošu produkciju, stabili saglabājot perfektu līdzsvaru riepu ražošanā un liekot uzsvaru uz veiktspējas, vērtības un kvalitātes nodrošināšanu.

WestLake riepas ir pieejamas visdažādāko braucēju prasībām: gan vieglajām automašīnām, gan sportiskajiem, kravas, apvidus un SUV jeb sportiskajiem apvidus/pilsētas automobiļiem.

Šīs riepas tiek ražotas ar mūsdienīgām, ASV Transporta ministrijas un Eiropas Ekonomikas komisijas atzītām iekārtām, kam piešķirts arī ISO9000-2008 sertifikāts.

Zīmols WestLake ir dibināts 1958. gadā, pašlaik uzņēmumā strādā vairāk nekā 20 tūkstoši darbinieku. Gadā viņi saražo vairāk nekā 20 miljonus patēriņa tirgum paredzētu riepu, gandrīz 10 miljonus komerciālām vajadzībām realizētu riepu un vairāk nekā 4 miljonus komerciālām vajadzībām realizētu diagonālo šķērsslāņu riepu (bias tires), kā arī 80 miljonus motociklu riepu.

WestLake ir ļoti pazīstams drifta pasaulē. 2015. gadā WestLake tika pat piedēvēts “Drifta Dieva” tituls.

Vairāk...

Sertificēts WESTLAKE riepu pārdevējs

Riepas1 ir WESTLAKE officiālais pārdevējs, tas nozīmē, ka ražotāja preču sortiments ir pilnībā orģināls un atbilst augstākajiem WESTLAKE standartiem. Šis sertifikāts ļauj mūsu klientiem būt drošiem par to, ka jautājumu, neskaidrību vai citu situāciju gadījumā, mēs spēsim rast atbildi un risinājumu, kā arī vajadzības gadījumā piemērot garantiju!
WESTLAKE ir starptaustiski atzīts kā TOP10 riepu ražotājs pasaulē! Sadarbībā ar ZC RUBBER GROUP ekspertiem no Japānas un Korejas, ražotājs iegulda milzīgu darbu un kapitālu, lai turpinātu attīstīties un būtu vieni no labākajiem savā segmentā.