TRIANGLE
Sertificēts pārdevējs

TRIANGLE

Grupa Triangle ir dibināta 1976. gadā, un tās akcijas tiks kotētas biržā. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Veihajā — Šaņdunas provincē Ķīnā. Uzņēmumā Triangle strādā 10 tūkstoši darbinieku, un uzņēmuma ienākumi pārsniedz divus miljardus ASV dolāru gadā.

Zīmols Triangle ir izplatīts 150 valstīs visā pasaulē. Tā stratēģiskie sadarbības partneri ir starptautiskie zīmoli Goodyear, Caterpillar, Volvo, Iveco, CNH, Hyundai, Moxy, Bell, Sandvik, Terex un Liebherr.

Triangle riepas ir ieguvušas sertifikātus no nozīmīgākajiem starptautiskajiem sertificētājiem, piemēram, DOT, ECE un CCC. Šī zīmola riepas atbilst Eiropas trokšņa līmeņa un REACH standartiem.

Vairāk...

Sertificēts TRIANGLE pārdevējs

Riepas1 ir sertificēts TRIANGLE produktu izplatītājs, tas nodorošina to, ka Riepas1.lv sortimentā atrodamās TRIANGLE riepas ir orģinālas. Papildus tam, iegādājoties ražotāja produkciju pie mums, nepieciešamības gadījumā, var tik piemērota garantija. Esam padomājuši arī par Tavām ērtībām, jautājumu vai neskadirību gadījumā iespējams iegūt mūsu, kā arī TRIANGLE atbalstu.
TRIANGLE ar riepu ražošanu nodarbojas jau vairāk kā 40 gadu garumā. Šo gadu laikā TRIANGLE savu produkciju ir izplatījis vairāk nekā 150 valstīs visā pasaulē!

TRIANGLE Vasaras riepas

TRIANGLE Vissezonas riepas

TRIANGLE Ziemas riepas