TOYO
Sertificēts pārdevējs

TOYO

Zīmols Toyo ir kā atbildes sauciens autovadītāju vajadzībām — tiem, kuri gaida visaugstāko veiktspēju un ērtu braukšanu neatkarīgi no laikapstākļiem. Lai gan Toyo ir jaunākais uzņēmums lielāko Japānas riepu ražotāju pulkā, tas strauji kļuvis pazīstams arī ārpus Uzlecošās saules zemes robežām un ieguvis lietotāju uzticību.

Toyo riepas nodrošina ne vien visaugstāko sniegumu, bet arī drošību visos apstākļos. Vienalga, vai Jūs brauksiet uz darbu vai tikai dosieties ar ģimeni brīvdienu izbraukumā, Toyo riepas padarīs Jūsu braucienu komfortablu.

Šī japāņu zīmola piedāvājumā ir Toyo riepas vieglajām automašīnām, kā arī riepas kravas automobiļiem un mikroautobusiem. Tās slavē ne vien patērētāji, bet arī žurnālus un automobilisma organizācijas pārstāvoši speciālisti, kuri regulāri testē jaunākās tirgū pieejamās preces. Ja augstākā līmeņa drošība ir Jūsu vērtību skalas augšgalā, bet Jūs nevēlaties tās dēļ upurēt braukšanas dinamiku neatkarīgi no ceļa seguma, Toyo riepas attaisnos visas Jūsu cerības.

Interesanti fakti

  • Toyo ir izveidots uz 1943. gadā dibinātā uzņēmuma Hirano Rubber Manufacturing pamata.

  • Uzņēmuma pilnais nosaukums ir Gomus Toyo Kogyo Kabushiki Kaisha. Gomus Kogyo apzīmē riepu, un Kabushiki Kaisha — akciju sabiedrību.

  • Līdztekus riepām Toyo rūpnīcās tiek ražoti arī rūpniecībā lietojami gumijas izstrādājumi: gumijas detaļas automašīnām, to sēdekļu detaļas, kā arī sporta inventārs.

  • Autovadītāju vidū ļoti populāra ir Toyo preču sērija Proxes. Cita starpā to slavenu ir padarījusi filma „The Fast and the Furious”. Papildus tam Toyo riepas ir daudzu Mazda modeļu standarta aprīkojumā.

  • Uzņēmumam Toyo Tire & Rubber Company laika gaitā ir izveidoti atzari vairākās valstīs visā pasaulē: ASV, Ķīnā, Kanādā, Krievijā, Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē un Itālijā.
Vairāk...

Sertificēts TOYO riepu pārdevējs

Riepas1 ir oficiālais TOYO pārdevējs, tādēļ iegādājoties kādas no TOYO riepām, Tu vari būt pilnīgi drošs, ka prece ir nākusi tieši no TOYO rūpnīcas. Pateicoties mūsu sadarbībai, Riepas1 klientiem iespēja saņemt atbildi uz uzdotajiem jautājumiem tieši no TOYO, kā arī pieejama ražotāja piedāvātā garantija.
TOYO ar riepu ražošanu nodarbojas jau 70 gadus. Šo gadu laikā TOYO ir ticis novērtēts kā viens no labākajiem riepu ražotājiem savā segmentā, piedāvājot klientiem riepas, kuru ražošanā izmantotas jaunākās tehnoloģijas, kā arī unikāli gumijas materiāli!

TOYO Vasaras riepas

TOYO Vissezonas riepas

TOYO Ziemas riepas

TOYO testi

Ieteicami

225/40 R18

  • Sport Auto
  • 13.03.2017

Gandrīz ieteicami

245/45 R18

  • Auto Motor und Sport
  • 31.03.2017