PIRELLI
Sertificēts pārdevējs

PIRELLI SCORPION ICE ZERO 2

  • Ziemas
  • Premium klase
12+
195.80 190.90 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 67 000 111
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols PIRELLI
Protektors
Sezona
Riepas tips
Transporta tips
Riepas izmērs
Citas īpašības
Riepas vecums
Riepas stāvoklis
Produkta klase

Riepa paaugstinātai slodzei un lielam ātrumam

Protektora zīmējums ir tāds pats, kā vieglajām automašīnām paredzētajai riepai Pirelli Ice Zero 2, taču iekšējā uzbūve ļauj izturēt lielāku slodzi. Arī braucot lielā ātrumā. Turklāt, saglabājot vienmērīgu spiediena sadalījumu, riepa nodilst vienmērīgi.

Jauna tipa radzes

Pirelli Ice Zero 2 ir izstrādāta, primāri domājot par radzēm un visa pārējā konstrukcija ir atvasināta no tām. Radzēm ir asimetriska trapeces forma, kas palīdz tām spēcīgāk turēties riepā. Savukārt samazināts svars un izmērs ļauj mazināt troksni. Radzes centrā esošais volframa karbīda serdenis uzlabo izturību pret triecieniem.

Stabilitāte ziemas apstākļos

Centrālā protektora bloku rinda sastāv no pāros izvietotiem blokiem ar zig-zag formas malām. Šāda konstrukcija uzlabo virziena noturību un uzlabo saķeri uz apledojuša ceļa.

Droša vadāmība uz slapja ceļa

Ūdens novades rievas, kas sānos paplašinās, paātrina slapja sniega un ūdens novadīšanu no kontakta laukuma. Šādi tiek paaugstināta vadāmības stabilitāte uz slapja ceļa seguma. Savukārt paralēli šīm rievām izvietotās lameles pastiprina vilktspēju un uzlabo bremzēšanu.

Atzīstams akustiskais komforts

Neskatoties uz gandrīz 200 radzēm (190 radzes 205/55 R16 izmērā), riepas trokšņa līmenis ir zems. Salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes Ice Zero, jaunā riepa ir par 20% klusāka.

Laba vilce sniegā un uz ledus

Sniega „enkuri” riepas sānos uzlabo vilktspēju dziļā sniegā, savukārt speciāli ledus konteineri ap radzēm palielina to uz apledojuša seguma.