PIRELLI
Sertificēts pārdevējs

PIRELLI P ZERO SPORT

  • Vasaras
  • Premium klase
3
634.84 308.01 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 25903372
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols PIRELLI
Protektors
Sezona
Riepas tips
Transporta tips
Riepas izmērs
Citas īpašības
Riepas vecums
Riepas stāvoklis
DOT/ražošanas gads
Produkta klase
EU marķējums:
  • E
  • B
  • 72

Nosaukums Pirelli ir viens no tiem, kas visiem atsauc atmiņā automobiļus, motorsportu un riepas. Zīmola vēsturiskā attīstība laika gaitā ir notikusi līdztekus automašīnu attīstībai. Kopš tā pirmsākumiem Pirelli ir bijis braucēju kompanjons skarbākajos apstākļos: rallijos, sacīkstēs un intensīvā ikdienas braukšanā. Pašlaik zīmols Pirelli ir oficiālais Formula 1 sacensību atbalstītājs.

Lai gan Pirelli riepas izmanto sacīkšu braucēji, tas nenozīmē, ka šī zīmola produkcija nepiederētos arī ikdienišķākām automašīnām. Tieši pretēji! Šis uzņēmums ir sagatavojis dažādus interesantus piedāvājumus ikkatram braucējam. To apliecina arī daudzie šim zīmolam piešķirtie apbalvojumi un pozitīvās lietotāju atsauksmes.

Pirelli riepas var veiksmīgi uzstādīt tipiskām kompaktklases sporta automašīnām. Šiem izstrādājumiem ir raksturīgs izcils sniegums gan pilsētā, gan uz lauku ceļiem, kā arī augsta izturība pret nolietojumu. Pirelli riepas piedāvā īpaši augstu drošības līmeni un brauciena komfortu. Tās ir uzticamas riepas īpaši prasīgiem braucējiem.

Zīmols Pirelli piedāvā arī kravas automašīnām, motocikliem un lauksaimniecības iekārtām piemērotas riepas. Šī zīmola ražojumi ir iekļauti premium preču klasē.

Interesanti fakti:

  • Pirelli ir viens no vecākajiem riepu ražotājiem visā pasaulē: šo uzņēmumu 1872. gadā ir dibinājis Džovanni Batista Pirelli (Giovanni Battista Pirelli). Mūsdienās tas tiek uzskatīts par piekto lielāko riepu ražošanas uzņēmumu.

  • Viena no pazīstamākajām zīmola Pirelli aktivitātēm ir ekskluzīvais kalendārs, kas tiek izdots ik gadu jau kopš pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem. Tā lappusēs redzamās modeles ir pasaules zvaigznes.

  • Astoņdesmitajos gados šis zīmols nāca klajā ar zema protektoru profila riepām, kas kļuvušas par nozīmīgāko inovāciju riepu ražošanas jomā kopš radiālās riepas izgudrošanas.

  • Pirelli pieder arī savs arhitektūras piemineklis Milānas centrā — Pirelli tornis, galvenā mītne, kas ir vairāk nekā 127 metrus augsta. Īsts pēckara modernisma stila meistardarbs, kas tika atklāts 1960. gadā.

  • Jau daudzus gadus Pirelli ir futbola komandas Inter Milan sponsors.