OZ

OZ

OZ Racing ir dibināts 1971. gadā. Diskiem veltītā kaislība ir aizvedusi šo zīmolu līdz leģendas statusam autobūves nozarē. OZ Racing misija ir radīt izcilus produktus automašīnu un motociklu personalizēšanai, balstoties uz itāļu gaumi, sacensību tradīcijām un sertifikātiem atbilstošu kvalitāti.

OZ Racing lietie diski tiek ražoti nozīmīgākajiem auto tirgiem: sacīkšu braucējiem (Formula 1, rallijs, DTM, Indy), pēcpārdošanai, motocikliem un pašu ekskluzīvāko automašīnu oriģinālajam ekipējumam. OZ Racing produkcija atbilst tādu prestižu auto zīmolu, kā Ferrari, Lamborghini, Maserati, Aston Martin, Lotus un McLaren prasībām.

Šādi sadarbības partneri ir pavēruši ceļu, lai OZ Racing diski un citi projekti tiktu realizēti maksimāli augstā tehnoloģiskajā līmenī un tiem būtu izstrādāti atbilstošas kvalitātes dizaini.

Zīmols OZ ir piedalījies Formula 1 sacīkstēs jau kopš 1985. gada un WRC sacīkstēs — kopš 1988. gada, kā arī tā pārstāvētie braucēji 150 reižu ir kāpuši uz goda pjedestāla. Mūsdienās tieši OZ Racing diski visbiežāk ir piemontēti sacīkšu automašīnām.


Izcilība. OZ Racing klientiem sola sniegt vislabākos risinājumus pētījumu, tehnoloģiju, dizaina, kvalitātes un vērtības ziņā.

Itāļu mantojums. OZ ir daļa no itāļu autobūves nozares vēstures. OZ Racing diski reprezentē itāļu izpratni par gaumi, stilu, modi, greznību, mākslu un kultūru.

Sacensību pieredze. OZ ir pasaulē visvairāk apbalvotais disku ražotājs. OZ ir uzkrājis pamatīgu zināšanu apjomu par pēcpārdošanu.

Absolūta kvalitāte. OZ Racing ražo tikai TÜV sertificētus produktus, pat ja attiecīgajā jomā tiesību akti neizvirza tādas prasības. OZ ir viens no nedaudzajiem disku ražošanas uzņēmumiem, kura darbībā tiek lietota LBF Biaxal Machine.

Vairāk...