MOMO TIRES

MOMO TIRES

Momo riepas tirgus piedāvājumu bagātina ar smalkāko itāļu stilu un savus produktus izstrādā, sekojot senām kvalitātes tradīcijām. Ražošanā tiek likta lietā ilgus gadus krātā pieredze, kā arī tehnoloģiskās inovācijas, kas palīdz saudzēt vidi.

Momo riepas ir produkts, kas radies sadarbībā ar Univergomma SpA — vienu no lielākajiem riepu izplatītājiem Itālijā. Tās mūsdienās tiek tirgotas vairāk nekā 60 valstīs. Kvalitāte un izkopts stils ir Momo galvenās iezīmes, un šīs vērtības ir ļāvušas Momo riepām parādīties uz ceļiem visā pasaulē.

Uzņēmuma moto ir „Mēs pārvēršam automašīnas no parastiem rīkiem par dzīvesveidu”.

Interesanti fakti

  • Zīmolu Momo 1964. gadā ir nodibinājis sacīkšu braucējs Džanpjēro Moreti (Gianpiero Moretti). Togad Dž. Moreti kādam vietējam amatniekam pasūtīja izveidot stūri savai sacīkšu mašīnai. Šī īpaši pēc pasūtījuma izgatavotajai stūrei salīdzinājumā ar citām tajā laikā pieejamajām stūrēm bija kvalitatīvāka un precīzāka, kas arīdzen uzlaboja saķeri. Citu komandu sacīkšu braucēji drīz vien pamanīja Dž. Moreti jauno stūri un vēlējās tādas iegādāties arī savām mašīnām. 1964. gadā Formula 1 sacensībās uzvarēja ar Momo stūri aprīkota Ferrari mašīna.

  • Sākotnēji Momo produkcija bija paredzēta vienīgi sacīkšu automašīnām, taču 70. gados uzņēmums sāka paplašināt piedāvājumu, izstrādājot jaunus produktus, tostarp lietos diskus un stūres, gan patēriņa tirgum, gan autoražotāju vajadzībām.
Vairāk...