MOMO
Sertificēts pārdevējs

MOMO

Zīmolu Momo 1964. gadā ir nodibinājis sacīkšu braucējs Džanpjēro Moreti (Gianpiero Moretti). Togad Dž. Moreti kādam vietējam amatniekam palūdza izveidot stūri savai sacīkšu mašīnai. Šai īpaši pēc pasūtījuma izgatavotajai stūrei salīdzinājumā ar citiem tolaik pieejamajiem izstrādājumiem bija kvalitatīvāks un biezāks stūres rats. Citu komandu sacīkšu braucēji drīz vien pamanīja Dž. Moreti jauno stūri un vēlējās tādas iegādāties arī savām mašīnām. 1964. gadā Formula 1 sacensībās uzvarēja ar Momo stūri apgādāta Ferrari mašīna.

Sākotnēji Momo produkcija sastāvēja no sacīkstēm paredzētām precēm vien, taču 70. gados uzņēmums sāka paplašināt preču piedāvājumu. Tieši tolaik tika izstrādāti pirmie Momo lietie diski un stūres ikdienas braukšanai.

1983.gadā Brabham komanda uzvarēja Formula 1 sacīkstēs ar mašīnu, kas apgādāta ar Momo diskiem.

Momo produkcijas galveno daļu mūsdienās veido lietie diski, taču uzņēmuma darbības laukā ietilpst arī inovatīvu sacīkstēm paredzētu produktu izstrādāšana. Zīmols Momo apvieno tehnoloģiju ziņā ambiciozus mērķus, kvalitātes un dizaina pastāvīgu uzlabošanu, kā arī augstu drošības līmeni.

Momo par savu misiju ir definējis nepieciešamību pircējiem piedāvāt smalkāko itāļu stilu, kura pamatā ir ilgus gadus izkoptas kvalitātes tradīcijas, pieredze sacīkšu braucienos, kā arī tehnoloģiskas inovācijas, kas veidotas ar cieņu pret vidi.

Vairāk...

Sertificēts MOMO disku pārdevējs

Riepas1 ir oficiālais MOMO disku izplatītājs, kas nozīmē, ka mēs savā sortimentā piedāvājam diskus tikai un vienīgi no oficiālā MOMO kanāla. 
Tāpat dažādu situāciju risināšanā kā oficiāls MOMO pārstāvis, varam piedāvāt ražotāja atbalstu un garantiju.
Ražotāja atbalsts attiecas uz visu Riepas1.lv sortimentā pieejamo  disku sortimentu.
MOMO tika dibināts 1964 gadā, MOMO izgatavo dažāda tipa diskus visāda veida mašīnām.