MICHELIN
Sertificēts pārdevējs

MICHELIN

Viens no pasaules lielākajiem premium kvalitātes riepu ražotājiem. Uzņēmums, kas ir pazīstams ne vien autobraucēju, bet arī gardēžu un tūristu vidū. Tā talismans ir pazīstamākais visā pasaulē. Tā īsumā var aprakstīt uzņēmumu Michelin.

Michelin riepu izstrādē un ražošanā tiek izmantoti daži no progresīvākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem. Katrs jauns Michelin riepu modelis piedāvā visaugstākā līmeņa sniegumu un vienmēr kādu jaunu uzlabojumu, kas līdz šim tehnoloģijas ziņā vēl nav izmēģināts. Labs piemērs ir Michelin CrossClimate — pirmās vasaras riepas, kas piemērotas braukšanai arī ziemā.

Riepu zīmoli bieži vien tiek apbalvoti pēc veiksmīgas žurnāla Automotive rīkoto pārbaudījumu iziešanas. Līdztekus augstajām vietām šajos sarakstos zīmols Michelin ir saņēmis plašu lietotāju atbalstu un daudz pozitīvu atsauksmju. Michelin riepu kvalitātes pierādījums ir arī uzvaras rallijos un sacīkstēs, tostarp Formula 1, WRC, Lemānas 24 stundu sacīkstēs, Moto GP un VTT Cross-Country sacensībās.

Interesanti fakti

  • Michelin ir ne tikai viens no inovatīvākajiem, bet arī viens no senākajiem riepu ražotājiem. Uzņēmumu 1889. gadā ir dibinājuši brāļi Andrē un Eduārs Mišlēni (André un Edouard Michelin).

  • Turklāt Michelin ir pazīstams ar izdotajiem tūrisma ceļvežiem un īpašās kvalitātes zīmes — Michelin zvaigžņu — piešķiršanu augstas klases restorāniem. Šīs aktivitātes ir aizsācis Andrē Mišlēns (André Michelin).

  • Bibendums ir zīmola talismans — slavenais Michelin vīrs. 2000. gadā Bibendums ieguva labākā logotipa titulu. Pirmoreiz šis tēls parādījās 1898. gadā kādā mākslinieka Mariusa Rosijona (Marius Rossillon) veidotā plakātā.

  • Šis uzņēmums ir patentējis radiālās riepas, pilnveidojis šovu mašīnām izveidoto modeli XAS, kā arī izstrādājis pirmo „zaļo” riepu Green X.

  • Michelin grupai ir piederīgi arī zīmoli Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior, Siamtyre, Tigar, Euromaster un Recamic. Kopš deviņdesmito gadu vidus tai pieder arī zīmols Stomil Olsztyn.
Vairāk...

Sertificēts MICHELIN riepu pārdevējs

Riepas1 ir saņēmis sertifikātu kā oficiālais MICHELIN riepu izplatītājs- pārdevējs, kas nozīmē, ka mēs savā sortimentā piedāvājam riepas tikai un vienīgi no oficiālā MICHELIN kanāla. Tāpat dažādu situāciju risināšanā kā oficiāls MICHELIN pārstāvis, varam piedāvāt ražotāja atbalstu un garantijas. Ražotāja atbalsts attiecas uz visu Riepas1.lv sortimentā pieejamo MICHELIN riepu sortimentu.
MICHELIN riepu izstrādē un ražošanā tiek izmantoti daži no progresīvākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem. Katrs jauns MICHELIN riepu modelis piedāvā visaugstākā līmeņa sniegumu un vienmēr kādu jaunu uzlabojumu, kas līdz šim tehnoloģijas ziņā vēl nav izmēģināts. Mēs esam lepni būt par šāda ražotāja oficiālo partneri!