LING LONG

LING LONG

Linglong Tire ir starptautisks riepu ražotājs. Linglong ir kļuvis par visā pasaulē pazīstamu zīmolu. Tas nemainīgi ir pasaules 20 labāko riepu ražotāju sarakstā. Turklāt Linglong riepas ir ierindotas Ķīnas piecu labāko riepu ražotāju sarakstā, jo saražo 51 miljonu riepu gadā.

Uzņēmumā Linglong strādā vairāk nekā 10 tūkstoši darbinieku. Pašreiz uzņēmuma rīcībā ir modernas ražošanas iekārtas un ražošana norisinās Ķīnā un Taizemē. 2015. gadā zīmola Linglong vērtība pieauga, kad tas tika atzīts par riepu ražotāju Nr. 1 Ķīnā.

Viena no galvenajām vērtībām, ar ko lepojas šī zīmola pārstāvji, ir stingrā kvalitātes kontrole. Linglong riepas var iegādāties vairāk nekā 180 valstīs visā pasaulē, un tās ir pazīstamas ar nemainīgu kvalitāti un uzticamību.

Interesanti fakti

  • Linglong nākotnes mērķis ir iekļūt pasaules 10 labāko riepu ražotāju sarakstā. Lai šo mērķi sasniegtu, tiek plānots izmantot uzņēmuma rīcībā esošās modernās rūpniecības iekārtas, jau pazīstamo produktu kvalitāti un stabilo, efektīvi strādājošo vadības komandu. Līdz 2020. gadam zīmola Linglong saražotās produkcijas apjomu ir plānots palielināt līdz 90 miljoniem riepu gadā.

  • Uzņēmums Linglong ieviesa Ķīnā pirmās laboratorijas, kurās tiek pētīta ripošanas pretestība un trokšņa līmenis automašīnās. Šī zīmola darbības laikā ir izstrādāta zema profila, pret hidroplanēšanu aizsargāta, zema trokšņa līmeņa un īpaši augstas veiktspējas radiālā riepa.
Vairāk...