KFZ
Sertificēts pārdevējs

KFZ

KFZ Stahlrad diski ir pasaules tirgus prasībām atbilstoši vieglo automašīnu, apvidus un pilnpiedziņas auto pēcpārdošanas tērauda diski, kas atbilst visiem oriģinālā ekipējuma kvalitātes standartiem.

Ik gadu autoražotāji pasauli iepazīstina ar dučiem jaunu automobiļu dizainu, savukārt KFZ Stahlrad ražo tērauda diskus. Pašlaik ir radīti jau vairāk nekā 500 dažādu KFZ disku. Šī zīmola produkcija kvalitātes, dizaina un inženierzinātnes ziņā ir identiska autoražotāju oriģinālajam ekipējumam.

KFZ Stahlrad tērauda diski ir atrodami uz 90 % automobiļu tirgū. KFZ diski ir sertificēti pārdošanai Eiropā. Šī zīmola produkcija primāri ir domāta ziemas sezonas tirgus sektoram, īpaši ņemot vērā faktu, ka Ziemeļeiropā ziemas kļūst arvien bargākas un nepieciešams kvalitatīvāks ekipējums.

KFZ diski ir pieejami izmēru diapazonā no 13 līdz 17 collām diametrā.

Vairāk...

Sertificēts KFZ disku pārdevējs

Riepas1 ir atzīts par oficiālo KFZ produkcijas tirgotāju un apliecina, ka visa ražotāja produkcija, kas atodas mūsu klāstā, ir orģināla. Sertifikāts apliecina, ka Riepas1 ir apmācīti eksperti, kas spēs sniegt kvalitatīvas konsultācijas jautājumos par šī zīmola diskiem.