INFINITY
Sertificēts pārdevējs

INFINITY

Daudzu gadu darba pieredze riepu tehnoloģiju jomā ir ļāvusi Infinity inženieru komandai izveidot produktus, kuros maksimāls drošības un komforta līmenis ir apvienots ar ilgu riepas ekspluatācijas mūžu. Šo cilvēku augstās profesionālās spējas un vēlme piedāvāt autovadītājiem labāko ļaus Infinity arī nākotnē palikt jaunāko tehnoloģiju avangardā.

Infinity piedāvā plašu un pievilcīgu vieglo automašīnu, augstas un īpaši augstas veiktspējas, 4x4/SUV, ziemas, furgonu, vieglā un smagā kravas komerctransporta, lauksaimniecības un industriālās tehnikas riepu klāstu.

Ikviens Infinity riepu modelis iemieso nevien jaunākos sasniegumus tehnoloģiju, veiktspējas un dizaina jomā, - ļaujot tikt galā ar visu veidu ceļiem - bet pasaka arī skaidru ziņu ikvienam autovadītājam.

Un šī ziņa ir gaužām vienkārša - Jūs esat mums svarīgi!

Vairāk...

Sertificēts INFINITY riepu pārdevējs

Riepas1 interneta veikals ir saņēmis  INFINITY zīmola sertifikātu, kā oficiālais riepu izplatītājs/pārdevējs. Tas nozīmē, ka mēs savā sortimentā piedāvājam šī zīmola riepas tikai un vienīgi no oficiālā INFINITY ražotāja. Tāpat dažādu situāciju risināšanā, kā oficiāls INFINITY pārstāvis, varam piedāvāt ražotāja atbalstu un garantijas. Ražotāja atbalsts attiecas uz visu Riepas1.lv sortimentā pieejamo INIFINITY riepu sortimentu.

INFINITY ražošanas mērķis apvieno sevī augstu veiktspēju un videi draudzīgas riepas. Infinity izmanto pēdējās paaudzes materiālu savienojumus, kuros ir augsta silīcija dioksīda koncentrācija.  Pateicoties silīcija stiegrojumam, riepai tiek uzlabota izturība pret nodilumu, karstumu un bojājumiem. Tas ļauj iegūt lielāku ilgmūžību, ievērojami uzlabot braukšanu (ar relatīvu patēriņa samazinājumu) un labāku saķeri ar slapjiem segumiem un zemās temperatūrās.

INFINITY Vasaras riepas