GT RADIAL
Sertificēts pārdevējs

GT RADIAL

Zīmola GT Radial saknes ir meklējamas Indonēzijā. Drīz pēc Otrā pasaules kara, kad Indonēzija ieguva neatkarību, jaunajā ekonomiskajā situācijā GT Radial īpašnieki sāka būvēt jaunu zīmolu, kas vēlāk kļuva par Dienvidaustrumāzijas riepu tirgus līderi. Tā eksotiskā izcelsme nemaz netraucē zīmolam gūt popularitāti visā pasaulē. Nu GT Radial iekarojušas savu vietu pasaules TOP 10 riepu zīmolu vidū.

GT Radial riepas tiek ražotas piecās rūpnīcās Indonēzijā; šajā uzņēmumā strādā 11 tūkstoši darbinieku. Gadā tiek saražoti 80 miljoni riepu, kas uzmontētas transportlīdzekļiem vairāk nekā simts valstīs. Šī zīmola ražojumi atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Ik brauciens ar šīm riepām ir drošs un ērts. Zīmols piedāvā riepas, kas ir izstrādātas dažādu tipu automašīnām visos populārākajos izmēros. Ikviens atradīs sev nepieciešamo!

Interesanti fakti

  • Deviņdesmitajos gados GT Radial īpašnieki sāka darbu pie jauna, apjomīga investīciju plāna ieviešanas. 1991. gadā viņi ieguva savā īpašumā uzņēmumu Petrochem Industries, kas cita starpā ražoja neilona diegus un citus sintētiskus materiālus. Kad uzņēmums kļuva par GT Radial īpašumu, tā rūpnīcās sāka ražot sintētisko gumiju, etilēnglikolu un poliestera šķiedras.

  • Pēc četriem gadiem GT Radial iegādājās uzņēmumu Langgeng Bajapratama, kas ražoja tērauda stieples un kabeļus. Vēl viens apjomīgs darījums bija uzņēmuma Meshindo Alloy Wheel Corporation pārpirkšana, kas bija otrais lielākais alumīnija disku ražotājs Indonēzijā. Šo uzņēmējdarbības pasākumu skaists rezultāts bija „Vislabāk pārvaldītā uzņēmuma Indonēzijā” balvas saņemšana 2006. gadā.

  • GT Radial jau kopš 80. gadiem sadarbojas ar Yokohama Rubber Company. Šis bija pirmais sadarbības partneris zīmola GT Radial vēsturē, taču noteikti ne pēdējais. 1997. gadā indonēzieši parakstīja vienošanos ar Pirelli, kurā tika nolemts, ka šis itāļu uzņēmums ražos vieglo automobiļu riepas un citas preces Amerikas tirgum. Pretstatā tam kopš 2004. gada uzņēmums ir strādājis arī ciešā sadarbībā ar Michelin, kas ir viens no GT Radial akcionāriem.
Vairāk...

Sertificēts GT RADIAL riepu pārdevējs

Riepas1 ir atzīts kā oficiālais GT RADIAL pārdevējs, kas nodrošina garantiju, ka Tevis izvēlētais ražotāja produkts ir 100% orģināls un izstrādāts GT RADIAL rūpnīcā. Tas dod iespēju mūsu klientiem dažādu situāciju gadījumā ātri iegūt nepieciešamo informāciju un atbalstu, tādējādi sniedzot teicamu servisu. 
GT RADIAL riepas ir atzinuši lietotāji gandrīz 100 dažādās valstīs visā pasaulē, tas panākts ar augstāko standartu un kvalitātes kontroli ražošanas procesā. Kompānija apbalvota arī testētāju un kritiķu sabiedrībā, kas padara to par labu izvēli autovadītājiem!

GT RADIAL Vasaras riepas

GT RADIAL Vissezonas riepas

GT RADIAL Ziemas riepas