GOODRIDE
Sertificēts pārdevējs

GOODRIDE

Goodride ražo plašu riepu modeļu klāstu, kurā ietilpst augstas veiktspējas, ziemas, bezceļa un vieglo kravas mašīnu riepas. Stigri ievērojot visus iespējamos drošības standartus, Goodride ražo izcili drošas riepas, kuras tiek piedāvātas Ziemeļamerikas, Eiropas, Āzijas un Āfrikas tirgos.

Ikviens riepas modelis ir veidots tā, lai sniegtu patērētājam no kvalitatīvas riepas sagaidāmu izcilas veiktspējas un teicamu īpašību balansu.

Vairāk par Goodride

Vairāk...

Sertificēts GOODRIDE riepu pārdevējs

Riepas1 ir GOODRIDE oficiālais pārdevējs, tas nozīmē, ka ražotāja preču sortiments ir pilnībā oriģināls un atbilst augstākajiem GOODRIDE standartiem. Šis sertifikāts ļauj mūsu klientiem būt drošiem par to, ka jautājumu, neskaidrību vai citu situāciju gadījumā mēs spēsim rast atbildi un risinājumu, kā arī vajadzības gadījumā piemērot garantiju!
GOODRIDE ir starptautiski atzīts kā TOP 10 riepu ražotājs pasaulē! Sadarbībā ar ZC RUBBER GROUP ekspertiem no  Japānas un Korejas, ražotājs iegulda milzīgu darbu un kapitālu, lai turpinātu attīstīties un būtu vieni no labākajiem savā segmentā.

GOODRIDE Vasaras riepas

GOODRIDE Vissezonas riepas

GOODRIDE Ziemas riepas