Fondmetal

Fondmetal

Zīmola Fondmetal aizsākumi ir meklējami 1970. gadā, kad Gabriēle Rumi (Gabriele Rumi), reprezentējot jau trešo ģimenes paaudzi, kura darbojas metalurģijas nozarē, nodibināja uzņēmumu, kas kļuva par nu pazīstamo Fondmetal S.p.A (kopīgu uzņēmumu).

Lai kļūtu par šodien pazīstamo zīmolu, Fondmetal laika gaitā ir veicis vairākus nozīmīgus biznesa pasākumus. Pamazām tas pārtrauca detaļu kalšanu citu uzņēmumu vajadzībām un sāka popularizēt savu produktu — Fondmetal lietos diskus.

Šis zīmols aktīvi iesaistījās autosacensību vidē, visbeidzot gūstot iespēju piedalīties arī Formula 1 sacīkstēs. Ar laiku Fondmetal sāka izstrādāt arī automašīnu un to detaļu dizainus. Iemantot pircēju cieņu šim zīmolam palīdzēja arī tā pārstāvju tendence būt atvērtiem jauniem biznesa plāniem un aktivitātēm dažādos nozares sektoros, kas sākotnēji izskatījušās mazliet riskantas.

Fondmetal savu darbu pilnīgi iegulda automobiļiem paredzētu tehnoloģiju izstrādē. Projekti firmā tiek pārdomāti un izstrādāti, lai panāktu maksimāli augstu veiktspēju mehānikas, aerodinamikas un ātruma ziņā. Uzņēmuma darbs principiāli ir virzīts uz aktivitātēm, kurās liela nozīme ir konkurencei un kuras šī iemesla dēļ izsmeļ visas pieejamās tehnoloģiju iespējas un pieprasa aizvien jaunas inovācijas, vienlaikus plecu pie pleca sacenšoties ar spēcīgiem pasaules klases konkurentiem.

Vairāk...