Firenza

Firenza

Pēdējās desmitgades laikā Sumo Firenza ir mērķtiecīgi attīstījies kā augošs, patērētāju uzticību iekarojošs zīmols, piedāvājot tiem drošus un vienmēr inovatīvus riepu modeļus, vienlaicīgi ļaujot pašam uzņēmumam realizēt ļoti ambiciozu mērķi - laist klajā riepas, kuras tiek augsti vērtētas arī riepu industrijas profesionāļu vidū.

Nemitīgi strādājot pie tehnisko īpašību uzlabošanas, savas produkcijas un zīmola attīstīšanas, pašlaik Firenza jau spēj piedāvāt ievērojamu vieglo, UHP, kravas un vieglo kravas automašīnu, lauksaimniecības, industriālās tehnikas un visurgājēju riepu klāstu, laižot klajā arvien jaunus riepu izmērus un modeļus ļoti sīvas konkurences apstākļos.

Būdams augstas klases riepu zīmols, Sumo Firenza Tyres cītīgi strādā, lai kļūtu par pasaules klases zīmolu, liekot kvalitātes, uzticamības un attīstības jēdzienus sava uzņēmuma filozofijas pamatā. Mērķtiecīgā Sumo Firenza attīstība pēdējās desmitgades laikā un inovatīvās produkcijas klāsta piedāvājums ir ļāvis zīmolam palikt savu patērētāju apziņā kā drošas un uzticamas produkcijas simbols.

Vairāk...

Firenza Ziemas riepas