FEDERAL
Sertificēts pārdevējs

FEDERAL

Federal ir Taivānā populārākais riepu ražotāju zīmols. Tas ir pirmais pilnīgi no jauna izveidotais riepu zīmols Taivānā laikā, kad šī sala piederēja Ķīnas ekonomikai. Tā pārstāvēto preču augstā kvalitāte ir rezultāts ilggadējai sadarbībai ar riepu rūpniecības līderiem. Brauciens automašīnā, kam uzmontētas Federal riepas, ir drošs un komfortabls. Šoferim ir pilnīga kontrole pār transportlīdzekli, un automašīna nerada traucējošus trokšņus.

Zīmolu Federal ir izmēģinājuši daudzi autovadītāji. Visu dizaina variantu riepas tiek ražotas, balstoties uz jaunāko tehnoloģiju sasniegumiem un izmantojot tikai labākās kvalitātes materiālus. Mēs piedāvājam plašu Federal riepu klāstu, tāpēc katrs var tajā atrast sev ko piemērotu.

Interesanti fakti

  • Pirmajos darbības mēnešos uzņēmums Federal ražoja un tirgoja jostas, šļūtenes un citus gumijas izstrādājumus. Pirmās Federal riepas tika saražotas 1954. gadā. Līdz desmitgades beigām uzņēmums paplašināja darbības lauku, sākot ražot riepas visiem iespējamajiem tirgus segmentiem: vieglo automašīnu riepas, kravas auto riepas, vieglo komerciālo transportlīdzekļu, motociklu un lauksaimniecības transportlīdzekļu riepas.

  • Pašreizējo nosaukumu Federal riepas ieguva 1987. gadā — Tayfeng tika nomainīts ar Federal Corporation. Ar šādu nosaukumu Federal riepas strauji iekļuva ne vien Eiropas, bet arī Austrālijas tirgū, turpinot tirdzniecību arī Āzijas un Amerikas tirgos, kuros šis zīmols bija sevi pierādījis jau ar iepriekšējo nosaukumu.

  • Zīmols Federal Corporation ir unikāls arī ar tā uzticamo un efektīvo vadību. Gadu gaitā šajā uzņēmumā nav piedzīvots neviens sabrukums vai krīze. Un Federal ar lepnumu uzsver, ka uzņēmums nekad nav aizņēmies naudu!
Vairāk...

Sertificēts FEDERAL riepu pārdevējs

Riepas1 ir atzīts par oficiālo FEDERAL produkcijas tirgotāju un apliecina, ka visa ražotāja produkcija, kas atodas mūsu klāstā, ir orģināla. Sertifikāts papildus nodoršina arī to, ja gadījumā Tev kā FEDERAL riepu īpašniekam, kuras esi iegādājies Riepas1, radīsies problēmas vai jautājumi par sekojošo produktu, saņemsi atbildi, cik ātri vien būs iespējams!
Jaunākās tehnoloģijas, augsti kvalitātes un drošības standarti - lietas, kas raksturo FEDERAL!

FEDERAL Vasaras riepas

FEDERAL Ziemas riepas