DOTZ
Sertificēts pārdevējs

DOTZ

Dotz ir Austrijas zīmols, ar kuru tiek ražoti un izplatīti primāri sacīkstēm paredzēti auto diski, ko iecienījuši ātruma un autotūninga cienītāji visā Eiropā. Tādas slavenas sacīkšu trases, kā Brands Hatch un Kyalam ir kļuvušas par teju vai Dotz sinonīmiem.

Dotz cienītājiem ir iespēja izvēlēties no plaša stilīgu disku piedāvājuma, kas ir ne vien izstrādāti braukšanai iespaidīgā ātrumā, bet arī pārbaudīti ar īpaša skābes testa palīdzību.

Vācu sertifikācijas un testēšanas organizācija TÜV rūpīgi inspicē visus Dotz diskus, kas ražoti Neienrādē, pārbaudot to tehniskās īpašības un stabilitāti.

Zīmols Dotz atbalsta dažādas drifta un ielu sacīkstes, un tam ir milzīgs uzticīgu atbalstītāju pulks.


Izmēģini Alcar disku konfiguratoru! Tas ļauj virtuāli pielaikot diskus tieši savam auto – konkrētai markai, modelim un krāsai. Jebkurus no izvēlētajiem diskiem iespējams pasūtīt arī ar Riepas1.lv starpniecību.

Vairāk...

Sertificēts DOTZ disku pārdevējs

Riepas1 ir atzīts par oficiālo DOTZ produkcijas tirgotāju un apliecina, ka visa ražotāja produkcija, kas atodas mūsu klāstā, ir orģināla. Sertifikāts apliecina, ka Riepas1 ir apmācīti eksperti, kas spēs sniegt kvalitatīvas konsultācijas jautājumos par šī zīmola diskiem.