BREYTON

BREYTON

Breyton diski ir īpaši izstrādāti tieši BMW automašīnām. Šie diski tiek ražoti no augstas kvalitātes alumīnija. Tajos vērojama perfekta sportiskā dizaina un optimizētas braukšanas pieredzes sintēze. Šie ir vieni no vieglākajiem diskiem pasaulē.

Ne jau gadījuma pēc no katra Breyton diska tiek gaidīts paaugstināts drošības līmenis, izsmalcināts dizains un minimāla masa.

Šis 1986. gadā dibinātais zīmols ir aizsācies Edmunda Breitona (Edmund Breyton) inženieru birojā EBS, kurā darbība norisinājusies kopš 1982. gada. Jau zīmola pirmsākumos Breyton mērķis bija nodrošināt klientiem vislabāko braucienu pieredzi, un šis mērķis ražošanai ir izvirzīts joprojām.

Par bāzi ņemot zināšanas par visu veidu autotūninga metodēm, sākot ar pielāgošanu un stila modelēšanu un beidzot ar motoru ražošanu, šodien Breyton speciālsortiments ir alumīnija diski, kas tiek izgatavoti, lietojot visas pieejamās tehnoloģijas, piemēram, liešanu, plūsmas formēšanas tehnoloģiju un kalšanu.

Pats zīmola īpašnieks Edmunds Breitons apgalvo: „Radošums, inovācijas un kvalitāte ir mūsu reputācijas pazīstamākās iezīmes. Šīs vērtības vienmēr būs bāze un izskaidrojums Breyton dizainu panākumiem.”

Vairāk...