BF GOODRICH
Sertificēts pārdevējs

BF GOODRICH

Šis ir amerikāņu vidējās klases riepu zīmols, kas specializējies vieglo automašīnu, tostarp apvidus un retro auto, kā arī mikroautobusu un kravas automašīnu riepu ražošanā.

BFGoodrich Company pieder franču Michelin grupai, kas ir otrais lielākais riepu ražotājs pasaulē. Tiek uzskatīts, ka šis uzņēmums ir dibināts 1870. gadā, kad tā gumijas rūpnīcu izveidoja Dr. Bendžamins Franklins Gudričs (Benjamin Franklin Goodrich).

Interesanti fakti

  • Ar BFGoodrich riepām 1903. gadā tika ekipēta uzņēmuma Ford Motor pirmā ražotā automašīna Model A. Tajā pašā gadā šī modeļa automašīna, aprīkota ar attiecīgajām riepām, kļuva par pirmo automašīnu, kas šķērsojusi Amerikas kontinentu no austrumiem uz rietumiem.

  • Ar BFGoodrich riepām bija ekipēts arī atspoļkuģis Columbia. 88 tonnas smagā gaisa kuģa riepām cita starpā bija jāspēj izturēt piezemēšanos ar ātrumu 450 km/h.

  • Līdz šai dienai BFGoodrich turpina ražot antīkām amerikāņu automašīnām, tostarp Ford T, pirmajiem Chevrolet Corvette un citiem klasiskiem piecdesmito gadu auto modeļiem, paredzētas riepas ar protektoriem, kas ir ļoti līdzīgi oriģināliem.
Vairāk...

Sertificēts BF GOODRICH riepu pārdevējs

Riepas1 ir oficiālais Michelin grupas BF GOODRICH riepu izplatītājs, kas nozīmē, ka mēs savā sortimentā piedāvājam riepas tikai un vienīgi no oficiālā BF GOODRICH kanāla. Tāpat dažādu situāciju risināšanā kā oficiāls BF GOODRICH pārstāvis, varam piedāvāt ražotāja atbalstu un garantiju. Ražotāja atbalsts attiecas uz visu Riepas1.lv sortimentā pieejamo BF GOODRICH riepu sortimentu.
BF GOODRICH ir riepu tirgū labi pazīstams ražotājs, kas savu darbu veic jau vairāk kā 100 gadus. 45 no šiem gadiem pavadīti autosportā, iegūstot milzīgu pieredzi, kura tiek izmantota visa veida riepu ražošanā!

BF GOODRICH Vissezonas riepas