BBS

BBS

Aizraušanās ar motorsportu un ceļš uz ideālu kvalitāti ir pavedieni, kas caurvij BBS disku veiksmes stāstu. Viss aizsākās 1970. gadā, kad Heinrihs Baumgartners un Klauss Brands (Heinrich Baumgartner un Klaus Brand) nodibināja uzņēmumu Schiltach. Trīs burtu akronīms BBS strauji kļuva par šī zīmola jauno vārdu motorsporta pasaulē, un zīmols kopumā kļuva slavens autovadītāju — dizaina un kvalitātes cienītāju — vidū visā pasaulē.

Zīmola BBS vērtību definē augstākie kvalitātes standarti, laika gaitā apkopotas zināšanas disku izstrādes jomā, kā arī 35 gadu pieredze autosporta sacensībās. 1972. gadā BBS izstrādāja pirmos trīsdaļīgos diskus, kas bija paredzēti lietošanai sacīkšu braucienos. Kad šie diski tika saražoti, tie kļuva par īstu izrāvienu zīmola darbībā motorsporta nozarē.

Transportlīdzekļu vadītāji visā pasaulē meklē BBS unikālās OEM zināšanas un uzticamību. Drošais ražošanas process un bagātīgi pieejamās iekārtas garantē preču augsto kvalitāti. Pat visstingrākās sertifikācijas vadlīnijas, ko izvirza prasīgi ražotāji, tiek ne tikai apmierinātas, bet pat kvalitātes ziņā pārspētas. BBS diski nozīmē patīkamu pārvietošanos un sacensības garu katrā braucienā!

Uzņēmumā BBS ir nodarbināti vairāk nekā 500 cilvēku, kas strādā, lai attīstītu disku ražošanas tehnoloģijas. Mūsdienīgā disku izstrādes nodaļa ir dzimtā vieta daudziem BBS diskiem.

Vairāk...