ALUTEC
Sertificēts pārdevējs

ALUTEC

Vācijas auto disku ražotāja Alutec veiksmes stāsts aizsākās 1996. gadā. Jau kopš paša sākuma tas bija drosmīgs zīmols ar lielu sekotāju skaitu, kas turpinājis attīstīties elpu aizraujošā ātrumā, sasniedzot iespaidīgus panākumus.

Šodien Alutec ir viens no vadošajiem lieto disku ražotājiem Eiropā. Tas ir mūsdienīgs uzņēmums, kas savā darbībā apvieno mīlestību pret lieliskām automašīnām un profesionālu skatījumu uz stilu un eleganci.

Visiem Alutec diskiem ir ABE/ECE sertifikācija. Šis fakts un īpaši izstrādātie UV staru noturīgie pārklājumi, sniedz iespēju daļai produkcijas piešķirt pat piecu gadu garantiju.


Izmēģini Alcar disku konfiguratoru! Tas ļauj virtuāli pielaikot diskus tieši savam auto – konkrētai markai, modelim un krāsai. Jebkurus no izvēlētajiem diskiem iespējams pasūtīt arī ar Riepas1.lv starpniecību.

Vairāk...

Sertificēts ALUTEC disku pārdevējs

Riepas1 ir oficiālais Alutec disku izplatītājs, kas nozīmē, ka mēs savā sortimentā piedāvājam diskus tikai un vienīgi no oficiālā  Alutec kanāla. 
Tāpat dažādu situāciju risināšanā kā oficiāls Alutec pārstāvis, varam piedāvāt ražotāja atbalstu un garantiju.
Ražotāja atbalsts attiecas uz visu Riepas1.lv sortimentā pieejamo  disku sortimentu. Alutec ir vadošais vieglmetāla disku ražotājs Eiropā, kā arī viens no lielākajiem rūpniecības riteņu piegādātajiem. Alutec produkti tiek izplatīti vairāk kā 30 valstis.