Sertificēts pārdevējs

AEZ

Pastāvīga, aktīva attīstība ir bijusi zīmola AEZ izaugsmes neatņemama sastāvdaļa kopš tā dibināšanas 90. gadu vidū. Jau pirms laba laika AEZ pārsniedza gada laikā saražoto un pārdoto disku skaita miljona iezīmi.

Uzņēmuma AEZ panākumi ir balstīti uz tā dizaina risinājumiem, inovācijām un izcilu produktu kvalitāti, kā arī zīmola pārstāvju centieniem gādāt par augstas kvalitātes klientu servisu. Uzņēmuma produktu sortimentā ir iekļauti gan klasiska dizaina diski, gan īpaši trim vācu premium zīmoliem — Audi, BMW un Mercedes — izstrādāti diski. Protams, tiek piedāvāts arī plašs disku sortiments apvidus un bezceļu automobiļiem.

Zīmols AEZ par īpašu prioritāti izvirza kvalitātes nodrošināšanu. Visi AEZ diski tiek pakļauti neskaitāmiem testiem un tiek rūpīgi pārbaudīti, lai tie varētu saņemt TÜV sertifikātus. AEZ noliktavās visā Vācijā tiek uzglabāti aptuveni 900 000 lieto disku, nodrošinot ātru piegādi un plašu pieejamību.

Augstas kvalitātes produkti, inovatīvas idejas un nepārtraukta pielāgošanās laikmeta modes tendencēm ir obligāta stabilas un veiksmīgas izaugsmes sastāvdaļa.

AEZ veiksmes stāstu īsumā var aprakstīt šādi: augstas kvalitātes produkti, kas ir izstrādāti, pievēršot uzmanību detaļām, ražoti, tiecoties pēc izcilības, un tirgū izplatīti ar entuziastisku un profesionālu attieksmi.


Izmēģini Alcar disku konfiguratoru! Tas ļauj virtuāli pielaikot diskus tieši savam auto – konkrētai markai, modelim un krāsai. Jebkurus no izvēlētajiem diskiem iespējams pasūtīt arī ar Riepas1.lv starpniecību.

Vairāk...

Sertificēts AEZ disku izplatītājs

Riepas1 ir atzīts par oficiālo AEZ produkcijas tirgotāju un apliecina, ka visa ražotāja produkcija, kas atodas mūsu klāstā, ir orģināla. Sertifikāts apliecina, ka Riepas1 ir apmācīti eksperti, kas spēs sniegt kvalitatīvas konsultācijas jautājumos par šī zīmola diskiem.