Oriģinālā aprīkojuma riepas

Perfekta automašīnas un riepu saderība!

KO TU SAGAIDI NO SAVĀM RIEPĀM?


Komforts un prestižs

Auto ražotāji nepārtraukti izstrādā jaunus auto modeļus, lai tie iespējami precīzāk atbilstu braucēju vajadzībām. Kādam svarīgākais ir drošība, citam jauda, vēl citam – ērtības.

Sportiskums un augsta veiktspēja

Arī mūsu prasības pret riepām atšķiras: mums ir dažādas automašīnas un dažādi braukšanas paradumi. Līdz ar to, kļūst skaidrs, ka viena modeļa un izmēra riepas nebūt nederēs visiem.

Liels nobraukums un izturība

Pasaules vadošie riepu ražotāji arvien vairāk izgatavo tieši konkrētam auto modelim piemērotas riepas. Tās tiek izstrādātas ciešā sadarbībā ar auto ražotājiem.

ORIĢINĀLĀS KOMPLEKTĀCIJAS RIEPU PRIEKŠROCĪBAS


Automašīnas atšķiras ar smaguma centra izvietojumu. Priekšā, vidus daļā vai aizmugurē izvietots motors nozīmē atšķirīgu slodzes sadalījumu riepām, un līdz ar to, ietekmē auto veiktspēju kopumā.
Tādas elektroniskas sistēmas, kā ABS, EPC, TPMS tiek izgatavotas, ņemot vērā oriģinālā aprīkojuma riepu parametrus. Līdz ar to, tikai OEM riepu izmantošana var garantēt pilnvērtīgu un drošu šo sistēmu darbību.
Palielinoties auto modifikāciju daudzumam, nepieciešams arvien plašāks riepu klāsts. Tas nozīmē, ka konkrētiem modeļiem tiek izgatavotas tieši tiem paredzētas riepas. Piemēram, Pirelli šobrīd piedāvā vairāk nekā 2000 homologāciju.
Arī riteņu vērsums ietekmē riepu veiktspēju. Dažādām automašīnām tas var būt par aptuveni 1% uz iekšpusi vai ārpusi. Un pat atbilstoša izmēra riepas var tiem precīzi nepiegult, kas var novest pie dažādiem auto bojājumiem. OEM riepas šīs problēmas atrisina.

KĀ TOP ORIĢINĀLĀS KOMPLEKTĀCIJAS RIEPAS?


Dizaina izstrāde: 2 – 3 mēneši

Ciešā sadarbībā ar auto ražotājiem top katras automašīnas “personībai” atbilstošs dizains. Kādam svarīgāks ir maksimāls komforta līmenis, citam vadāmība vai sportiskums. Tas viss tiek ņemts vērā.

Prototipa izgatavošana: 2 – 3 gadi

Tiek veikti visdažādākie testi gan telpās, gan ārpus tā, vērtējot riepas veiktspējas parametrus uz slapjām uz sausām virsmām, piemērotību braukšanai ziemā vai vasarā, rites pretestību un “uzvedību” pārvietojoties liekā ātrumā.

Ražošanas uzsākšana: 2 – 6 mēneši

Tiek uzsākta ražošana, nodrošinot augstāko iespējamo gatavās produkcijas kvalitāti, izvēloties atbilstošākās tehnoloģijas, organizējot ražošanas procesu un piegādājot iepriekš izraudzītos materiālus.

IZVĒLIES TIEŠI SAVAM AUTO PAREDZĒTAS OEM RIEPAS!


Alfa Romeo Audi Audi / Volkswagen
Bentley BMW Ferrari
Jaguar Lamborghini Land Rover
Maseratti Mercedes Benz Porsche
Volvo