Atpakaļ pie jaunumu saraksta

Kādus auto diskus izvēlēties ziemā? 3 padomi.

Kādus auto diskus izvēlēties ziemā? 3 padomi.

Tuvojoties ziemai, tiek daudz runāts par riepām – kad tās ir jāmaina, kāpēc jāmaina un kādas vislabāk izvēlēties. Bet kā ir ar diskiem?

Esam apkopojuši 3 būtiskākos ieteikumus, kas jāņem vērā, izvēloties jaunus diskus savai automašīnai ziemas sezonā.

Padoms Nr.1

Izvēlieties krāsotus diskus bez pulētām detaļām. Pulētu disku gadījumā problēmas rada jau minētā sāls, kas caur lakas pārklājuma mikroplaisām, piekļūst metālam un to bojā. Tas gan ir reti novērojams ar kvalitatīviem Eiropas ražojuma diskiem (Dezent, Alutec, Fondmetal, Dotz, AEZ, OZ Racing, MAK u.c.), jo modernā ražošanas tehnoloģija paredz ekspluatāciju pat skarbajos Skandināvijas ziemas apstākļus. Turklāt, Eiropā ražotajiem diskiem vienmēr ir arī garantija pret vizuāliem defektiem.

Padoms Nr.2

Izvēlieties iespējami vienkārša dizaina diskus. Diski ar dažādiem stilīgiem dizaina elementiem izskatās iespaidīgi, taču tos ir grūti tīrīt, un iekšpusē sakarājas dubļi, putekļi no bremžu klučiem un sāls, kas bojā diskus.

Padoms Nr.3

Izvairieties no hromētiem diskiem ziemā! Ja tomēr gribās kaut ko spīdīgu, tad mūsu klimatiskajos apstākļos piemērotāki ir pulētie diski, bet hromētos labāk atstāt Kanje Vestam saulainajā Kalifornijā.


Izvēlies savus jaunos diskus riepas1.lv jau šodien, un saņem tos ar bezmaksas piegādi visā Latvijā!

Saistītie raksti