Atpakaļ pie saraksta
MAK
Sertificēts pārdevējs

MAK RAPP GUN MET-MIRROR

  • 10x20
  • 5x120
  • ET+40
  • Biznesa klase
2
456.84 423.00 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 67 000 111
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols MAK
Diska modelis
Diametrs
Platums
Iznesums
Skrūvju skaits
Attālums starp skrūvēm
Produkta klase

Zīmols MAK ir izveidots 1990. gadā, taču, par spīti tā neilgajai darbībai, tas ir samērā vecs uzņēmums. Tas aizsākās kā divu autobūves nozarē strādājošu ģimeņu Magri un Červāti (Magri un Cervati) kopuzņēmums. Magri ģimene bija viena no galvenajām riepu izplatītājām Itālijā, savukārt Červāti ģimenei kopš 30. gadiem piederēja lietuves, tāpēc tā bija kļuvusi par līderi lieto alumīnija detaļu ražošanā.

Vienas puses tehnoloģisko prasmju un otras puses dziļās tirgus izpratnes un zināšanu dēļ lieto disku ražošanas kopdarbs strauji attīstījās, un zīmols MAK īsā laikā ieguva popularitāti pircēju vidū. MAK disku galvenās veiksmes atslēgas bija stratēģiska plānošana un divu būtisku priekšrocību — elastīguma un stila — ievērošana visos uzņēmuma darbības posmos.

Elastīgums zīmola MAK izpratnē pirmām kārtām ir garīgs process: ikkatrs klients ir unikāls, un sadarbības modelis tiek individuāli pielāgots attiecīgā klienta prasībām un uzņēmuma struktūrai. Šāda cieņpilna uzmanība, kas vērsta uz klienta vajadzībām, ar laiku izaugusi par ļoti draudzīgu komunikācijas stilu. Draudzīgā attieksme ir viena no MAK raksturīgākajām iezīmēm, pēc kā to pazīst daudzi klienti visā pasaulē.

Taču MAK elastīgums vislabāk vērojams tieši ražošanas jomā. MAK piedāvā iespēju izliet diskus pēc pasūtījuma, sākot no 150 diskiem partijā. Tā kā uzņēmuma noliktavās pastāvīgi tiek glabāti 60 000 disku, tad lielāko daļu pasūtījumu MAK piegādā nedēļas laikā. Ja diski ir īpaši jāizlej pēc pasūtījuma, piegādes laiks var variēt vidēji no 4 līdz 5 nedēļām.

No malas lūkojoties, diski nosedz aptuveni 25 % automašīnas virsmas. Tas parāda, cik lielu iespaidu uz automašīnas kopējo vizuālo tēlu atstāj lietie diski. Statistikas dati rāda, ka, lai gan diski ir viens no pieciem automašīnas drošības komponentiem, tie 85 % gadījumu tiek izvēlēti to estētiskās pievilcības dēļ. Tieši šī iemesla dēļ MAK lietie diski no dizaina viedokļa ir izstrādāti tik smalki kā nevienam citam konkurējošajam zīmolam: zīmols MAK ne vien sadarbojas ar vairākiem neatkarīgajiem dizaineriem, bet arī lielu daļu dizainu izstrādājuši dizaineri uzņēmuma dizaina nodaļā. Šajā komandā strādājošie dizaineri ir veidojuši stilu produktiem visdažādākajās nozarēs, sākot ar automašīnu detaļām un beidzot ar saulesbrillēm, un MAK lietos diskus viņi ir izveidojuši sportiskā, agresīvā, klasiskā un futūristiskā stilā. Viņu dizaina risinājumi bieži ir visai tālu no tradicionālajiem standartiem, tādējādi sniedzot iespēju pielāgoties visdažādāko valstu iedzīvotāju gaumēm.

Kāpēc izvēlēties Riepas1 internetveikalu?

Online konsultācijas
Palīdzēsim Tev izdarīt pareizo izvēli
247/

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā
14 dienu atgriešanas politika
Lai pasūtījumu atgrieztu, Tev nekas nav jāpaskaidro