Atpakaļ pie saraksta
DEZENT
Sertificēts pārdevējs

DEZENT KS GRAPHITE

  • 6.5x16
  • 5x114
  • ET+40
  • Biznesa klase
8
257.73 134.31 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 28392783
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols DEZENT
DOT/ražošanas gads
Diska modelis
Diametrs
Platums
Iznesums
Skrūvju skaits
Attālums starp skrūvēm
Produkta klase

Jau pirmie Dezent lietie diski tika ražoti Vācijā, Zauerlandes reģionā — vācu automobiļu aksesuāru tirgus metālapstrādes rūpniecības pašā sirdī. Tieši šis ir zīmols, kurā attīstīti kvalitātes kritēriji un inženierijas standarti, ar kuriem visā pasaulē auto detaļu ražošanā saista frāzi „Ražots Vācijā”.

Vēl nesen lietie diski tika uzskatīti par luksusa preci, kas paredzēta vienīgi izsmalcinātākajām un luksusa klases automašīnām. Dezent plašais produktu sortiments un saprātīgā cenu politika ir palīdzējusi padarīt lietos diskus pieejamākus dažādu izmēru un klašu automobiļiem. Šodien lietie diski ir kļuvuši par neaizstājamu iespēju braucējiem izpaust savu individualitāti automašīnas vizuālajā tēlā.

Dezent apvieno vieglumu un dizaina tīrību, vācu inženierijas precizitāti un eleganci. Tā piedāvājumā ir atrodami gan sportiska, gan izsmalcināta dizaina lietie diski. Gadu gaitā uzkrātā pieredze, plānošanas un loģistikas prasmes un iespēja uzglabāt ievērojamu daudzumu preču, kā arī tirgus risku politika nodrošina Dezent produktu vieglu pieejamību visā pasaulē.


Izmēģini Alcar disku konfiguratoru! Tas ļauj virtuāli pielaikot diskus tieši savam auto – konkrētai markai, modelim un krāsai. Jebkurus no izvēlētajiem diskiem iespējams pasūtīt arī ar Riepas1.lv starpniecību.

Kāpēc izvēlēties Riepas1 internetveikalu?

Online konsultācijas
Palīdzēsim Tev izdarīt pareizo izvēli
247/

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Pasūtījumiem virs 150 EUR
Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā
14 dienu atgriešanas politika
Lai pasūtījumu atgrieztu, Tev nekas nav jāpaskaidro