Riepas ar Sirdi

Labdarības akcija “Riepas ar Sirdi” ir ikviena autobraucēja iespēja vienkāršā veidā palīdzēt Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem atgūt veselību un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

PALĪDZĒT KOPĀ IR VIEGLI!


Viss, kas jādara riepu pircējiem – jāizvēlas akcijā iesaistīto zīmolu riepas, un 1 eiro no katra pārdotā riepu komplekta tiks ziedots veselības uzlabošanai nepieciešamu iekārtu iegādei.

PAR FONDU


Bērnu slimnīcas fonds ir neatkarīgs nodibinājums, kura mērķis ir veicināt Bērnu slimnīcas attīstību. Fonds darbojas kopš 2001. gada, un tam ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Šo gadu laikā Fonds ir organizējis daudzus slimnīcas pacientu veselībai un labsajūtai nozīmīgus projektus, atbalstījis dažādām procedūrām nepieciešamo telpu labiekārtošanu un palīdzējis iegādāties ārstu darbam vajadzīgas iekārtas.

PROJEKTA VĒSTURE


Akciju jau kopš 2011. gada rīko uzņēmums “Latakko” un tā sadarbības partneri – riepu mazumtirgotāji visā Latvijā. Šajā laikā tikuši saziedoti vairāk nekā 100 000 eiro. Kopš 2021. gada “Riepas ar Sirdi” darbība tiek izvērsta arī Lietuvā un Igaunijā, palīdzot bērniem ar veselības traucējumiem vēl plašākā mērogā.

IESAISTĪTIES VAR IKVIENS


“Riepas ar Sirdi” iespējams atbalstīt arī izmantojot akcijas sadarbības partneru tirdzniecības vietās izvietotās ziedojumu kastes ar akcijas simboliku. Arī šādā ceļā saziedotie līdzekļi tiek rūpīgi uzskaitīti un vēlāk nodoti Bērnu slimnīcas fonda rīcībā. Tāpat pastāv iespēja brīvi izvēlētu naudas summu ziedot Fondam nepastarpināti.

PROJEKTĀ IESAISTĪTIE ZĪMOLI


Ne visi veikalos nopērkamie riepu zīmoli ir iesaistīti labdarības akcijā „Riepas ar Sirdi“, tie ir: Giti, Pirelli, Yokohama, Maxxis, Sailun, Triangle, Toyo un GT Radial.