Plašākais agro riepu klāsts

ATG izstrādā, ražo un pārdod visaugstākās kvalitātes visurgājēju riepas, kuras pasaules mērogā pārstāv trīs labi pazīstami zīmoli: Alliance, Galaxy un Primex. Specializējoties lauksaimniecības, mežsaimniecības, industriālās tehnikas un visurgājēju riepu ražošanā, ATG ir kļuvis par vienu no visstraujāk augošajiem spēlētājiem visurgājēju riepu tirgū.

Yokohama Rubber Co., Ltd. 2020. gada oktobrī paziņoja, ka apvienos vairākus savus bezceļu riepu uzņēmumus vienā kopīgā Yokohama Off-Highway Tires (YOHT). Tas ietver Yokohama off-the-road (OTR) riepu biznesus visā pasaulē un Alliance Tire Group (ATG) ar slavenajiem riepu zīmoliem Alliance, Galaxy un Primex, kurus Yokohama iegādājās pirms četriem gadiem.


PILNS GARANTIJAS PROGRAMMAS APRAKSTS 

Yokohama Off Highway Tires (YOHT) specializējas lauksaimniecības, mežsaimniecības, celtniecības, rūpniecības, zemes rakšanas, kalnrūpniecības un ostu un citu komerciālu riepu projektēšanā, izstrādē, ražošanā un tirdzniecībā. YOHT pieder pasaulē pazīstami zīmoli Alliance, Galaxy un Primex, un tie ir pārstāvēti vairāk kā 120 valstīs. Ar daudzveidīgu produktu portfeli, kas ietver vairāk nekā 4000 artikulu, YOHT ir labi pazīstams ar spēju klientiem piedāvāt gan aftermarket, gan OEM riepas, kurām ir izcila kvalitāte.