YOKOHAMA
Sertificēts pārdevējs

YOKOHAMA AVS S/T Type-1 V801

  • Vasaras
  • Biznesa klase
2
142.20 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 67 000 111
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols YOKOHAMA
Protektors
Sezona
Riepas tips
Transporta tips
Riepas izmērs
Riepas vecums
Riepas stāvoklis
Produkta klase
EU marķējums:
  • E
  • F
  • 74

Riepa sniedz izcilu komfortu, lieliskas bremzēšanas īpašības un optimālu vadāmību. Vērstais protektora raksts, augstas kvalitātes gumijas maisījums un noapaļotās riepas malas uzlabo nodilumizturību un palielina stabilitāti pagriezienos.

Futūristiskā dizainā veidotā AVS V801 ir vienīgā apvidus auto riepa, kura spēj attīstīt ātrumu līdz pat 270 km/h. V801 ir ātrgaitas šosejām piemērota apvidus auto riepa ar vērsto protektora rakstu. Lai atvieglotu montāžu, uz riepas sāniem ir dots skaidrs braukšanas virziena marķējums. Riepas noapaļotās malas palielina stabilitāti pagriezienos un uzlabo vadāmību bezceļa apstākļos. Lieliem ātrumiem īpaši paredzētā josta nodrošina nevainojamu vadāmību, stabilitāti un pārliecinošu kontroli. Komforts un bauda no ātruma ir garantēti.

Īpaši AVS V801 izstrādātais gumijas maisījums padara riepu ļoti nodilumizturīgu, nodrošinot nepārspējamu saķeri gan uz šosejas, gan arī bezceļa apstākļos - ideāla kombinācija apvidus automašīnām (SUV).

Divi biezi, bet vienlaikus elastīgi, tērauda karkasi aizsargā riepu no bojājumiem bezceļa apstākļos, līdztekus nodrošinot augstu nodilumziturību pie lieliem ātrumiem un teicamu stabilitāti pagriezienos.